Obserwuj w Google News

Bonnie Tyler zagra koncert w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

1 min. czytania
27.04.2021 13:52
Zareaguj Reakcja

Bonnie Tyler zapowiedziała występ w Polsce. Legendarna popowa wokalistka wykona swoje największe hity podczas koncerty w Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu. Jak zdobyć bilety na wydarzenie?

Bonnie Tyler
fot. TOMASZ JODLOWSKI/REPORTER/East News

Bonnie Tyler powraca do Polski. Popowa wokalistka osiągnęła sukces już swoim debiutem. W 1976 roku wydała singiel "Lost in France", który stał się przebojem w Wielkiej Brytanii. Tuż po wydaniu albumu "The World Starts Tonight" u artystki wykryto guzki na strunach głosowych.

Bonnie Tyler zagra koncert w Polsce

Wokalistka zdecydowała się na operację gardła i wróciła do zdrowia. Od tamtej pory zasypywała świat swoimi hitami. W 1977 roku wydała międzynarodowy przebój "It's a Heartache", a 6 lat później znał już ją cały świat za sprawą "Total Eclipse of the Heart".

Redakcja poleca

Piosenki lansowane przez Tyler trafiały przez lata także do seriali i filmów. Można było usłyszeć je w "Shreku 2", "Nowych przygodach Supermana" czy animacji "Asterix podbija Amerykę".

Oglądaj

Artystka w 2013 roku reprezentowała Wielką Brytanię podczas 58. Konkursu Piosenki Eurowizji w Malmo. Zajęła wówczas dziewiętnaste miejsce w finale.

Bonnie Tyler w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Legenda pop ogłosiła właśnie koncert w Polsce. Artystka wystąpi w Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu w ramach trasy "The Best Is Yet To Come". Koncert odbędzie się 9 lipca 2022 roku.

Bilety na wyjątkowe wydarzenie można zakupić za pośrednictwem strony Ticketmaster. Ceny wejściówek wahają się od 89 złotych do 250 złotych za sztukę.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET