Obserwuj w Google News

Billie Eilish w "Carpool Karaoke". Zaśpiewała hity Justina Biebera i The Beatles [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
20.12.2019 13:05
Zareaguj Reakcja

Billie Eilish w „Carpool Karaoke”. Najpopularniejsza obecnie nastoletnia gwiazda pojawiła się w programie Jamesa Cordena, gdzie zaśpiewała nie tylko swoje największe hity, ale również utwory Justina Biebera i The Beatles. Zdradziła, kiedy napisała pierwszą piosenkę oraz pokazała komikowi swój rodzinny dom.

Billie Eilish w Carpool Karaoke zaśpiewała hity Justina Biebera i The Beatles wideo
fot. Youtube screen

Billie Eilish w Carpool Karaoke

Billie Eilish pojawiła się w najnowszym odcinku „Carpool Karaoke”, które jest częścią amerykańskiego programu talk-show „The Late Late Show” Jamesa Cordena. Od kwietnia 2015 roku komik zaprosił do udziału m.in. Eda Sheerana, Katy Perry, Ariana Grande, Celine Dion, Bruno Marsa, Britney Spears, Miley Cyrus czy Adele.

W „Carpool Karaoke” Billie Eilish zaśpiewała swoje hity „Ocean Eyes”, „bad guy”, „all the good girls go to hell”  i „when the party's over”.

>>  Billie Eilish ma zespół Tourette’a. Opowiedziała o zmaganiach z nieuleczalną chorobą

18-letnia wokalistka zdradziła, że pierwszą piosenkę napisała mając zaledwie 7 lat, a pierwszym kawałkiem, który nauczyła się grać na ukulele był „I Will” The Beatles. W trakcie programu artystka zaśpiewała fragmenty utworów.

Billie Eilish opowiedziała również o pierwszym spotkaniu z Justinem Bieberem w trakcie festiwalu Coachella 2019 i zaśpiewała jego wielki przebój „Baby”.

Piosenkarka zabrała również Jamesa Cordena do rodzinnego domu. Pokazała mu pokój brata, w którym nagrała cały debiutancki album „When We Fall Asleep, Where Do We Go?”. Zapoznała także komika ze swoim domowym pająkiem.

RadioZET.pl/PK