Obserwuj w Google News

Billie Eilish wydała nowy singiel „everything i wanted”. To hołd dla jej relacji z bratem

Piotr Krajewski
1 min. czytania
14.11.2019 10:02
Zareaguj Reakcja

Billie Eilish wydała nowy singiel „everything i wanted”, pierwszą premierową piosenkę od czasu wydania debiutanckiej płyty „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”. „Everything I Wanted” to hołd dla relacji Billie Eilish z jej bratem.

Billie Eilish Everything I Wanted nowa piosenka singiel hołdem dla jej brata
fot. mat. prasowe

Billie Eilish — Everything I Wanted. Nowa piosenka

Billie Eilish zaprezentowała nową piosenkę. W internecie pojawił się singiel „everything i wanted”, który artystka stworzyła podczas trasy koncertowej oraz w domowym studiu artystów w Highland Park.

>>  Billie Eilish kiedyś. Tak wyglądała zanim stała się sławna [FOTO]

 Napisaliśmy „everything i wanted” wspólnie z moim bratem Finneasem, to piosenka o naszej relacji. Bez względu na to, co się dzieje, zawsze możemy na siebie liczyć — zdradza młoda piosenkarka.

Billie Eilish: debiutancka płyta wielkim hitem

Muzyka Billie Eilish bije rekordy popularności. Jej pierwsza płyta „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” stała się bestsellerem na całym świecie. Album jest najlepiej sprzedającym się albumem w USA w 2019 roku i zgromadził ponad 24 miliardy streamów na całym świecie.

Singiel Billie Eilish „Bad Guy” to jeden z największych tegorocznych hitów. W wielu krajach pokrył się platyną i dotarł na szczyty list przebojów, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii czy Kanadzie. Oficjalny teledysk obejrzano ponad 600 milionów razy w serwisie YouTube.

 

RadioZET.pl/PK