Obserwuj w Google News

Bilal Wahib aresztowany. Raper miał namawiać nieletniego chłopca do obnażenia się

1 min. czytania
25.03.2021 15:36
Zareaguj Reakcja

Bilal Wahib aresztowany. Popularny holenderski raper i aktor został zatrzymany przez policję. W trakcie transmisji na żywo na Instagramie 22-latek miał oferować nieletniemu chłopcu pieniądze za pokazanie genitaliów.

Bilal Wahib
fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Bilal Wahib został aresztowany. Holenderski raper i aktor ma poważne problemy z powodu transmisji na żywo na Instagramie, którą we wtorek prowadził z innym aktorem, Oussamą Ahammoudem.

Bilal Wahib aresztowany. Raper miał namawiać nieletniego chłopca do obnażenia się

Bilal Wahib został zatrzymany w środę przez amsterdamską policję. Popularny raper i aktor jest podejrzany o to, że podczas transmisji na żywo na Instagramie zachęcał nieletniego chłopca do pokazania genitaliów w zamian za pieniądze.

Możesz otrzymać 17 tys. euro, jeżeli pokażesz tutaj swojego penisa – miał powiedzieć na nagraniu aresztowany mężczyzna.

Policja w Amsterdamie zarzuca 22-letniemu raperowi produkcję i rozpowszechnianie dziecięcej pornografii.

Redakcja poleca

Kim jest Bilal Wahib?

Bilal Wahib cieszył się dużą popularnością w Holandii. Jego piosenki „Tigers” i „501” dotarły na szczyt listy przebojów Single Top 100.

22-latek to nie tylko raper, ale także aktor. Wystąpił w wielu filmach i serialach, m.in. „Mocro Maffia”. W 2020 roku został doceniony na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie – znalazł się w najlepszej dziesiątce „Shooting Stars Award”, czyli najbardziej obiecujących młodych europejskich aktorów i aktorek. Wśród nich pojawił sie także Bartosz Bielenia.

W zwiąku ze skandalem wytwórnia muzyczna Top Norch i stacja telewizyjna BNNVara ogłosiły zakończenie współpracy z Bilalem Wahibem.

RadioZET.pl/PAP/Andrzej Pawluszek