Obserwuj w Google News

Beyonce zachwyca się Meghan Markle po wywiadzie u Oprah: "Dziękuję Ci za odwagę"

2 min. czytania
11.03.2021 11:26
Zareaguj Reakcja

Beyonce zachwyca się Meghan Markle. Po premierze wywiadu u Oprah Winfrey piosenkarka opublikowała wiadomość na swojej stronie internetowej, w której wyraziła uznanie dla żony księcia Harry’ego. Przy wpisie pojawiło się także wspólne zdjęcie Beyonce i Meghan Markle.

Beyonce
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Meghan Markle i książę Harry wywołali ogromne poruszenie swoim wywiadem u Oprah Winfrey, gdzie ujawnili nieznane szczegóły życia w rodzinie królewskiej. Pojawiły się m.in. zarzuty o rasizm i brak pomocy psychologicznej dla Meghan.

Choć Meghan i Harry otrzymali mnóstwo głosów wsparcia, wiele osób zarzuca im jednak kłamstwo podczas rozmowy przed kamerami. Na wywiad zareagowała także Beyonce, która zdecydowała się podziękować Meghan Markle.

Zobacz także:  Thomas Markle reaguje na wywiad u Oprah. Ojciec Meghan nie szczędził gorzkich słów

Beyonce zachwyca się Meghan Markle. Piosenkarka podziękowała jej za wywiad

Beyonce podziękowała Meghan Markle za wywiad u Oprah Winfrey. Wokalistka postanowiła okazać wsparcie Amerykance, zmagającej się obecnie z dużą krytyką. Gwiazda nie ukrywa, że jest pod ogromnym wrażeniem odwagi żony księcia Harry’ego, która przed kamerami zdecydowała się opowiedzieć o kulisach odejścia z rodziny królewskiej.

Meghan, dziękuję Ci za odwagę i przywództwo. Dzięki Tobie wszyscy czujemy się silniejsi, jesteś naszą inspiracją – napisała Beyonce i dołączyła do wpisu wspólne zdjęcie z Markle.

Pierwsze spotkanie Beyonce i Meghan Markle

Beyonce nie ukrywa swojej sympatii do Meghan Markle. To nie pierwszy raz, kiedy piosenkarka okazała wsparcie żonie Harry’ego.

W 2019 roku gwiazda i jej mąż Jay-Z odebrali brytyjską nagrodę Brit Award – para nie pojawiła się gali, więc nagrała krótkie wideo, w którym podziękowała za statuetkę. Filmik był wzorowany na jednym z kadrów z teledysku „Apeshit”, gdzie Beyonce i Jay-Z pozowali na tle „Mona Lisy” w Luwrze. Dziękując za nagrodę zastąpili dzieło Leonarda da Vinci obrazem z Meghan Markle w diademie.

W tym samym roku Beyonce i Meghan Markle miały okazję spotkać się po raz pierwszy. Książę Harry wraz z żoną pojawili się uroczystej premierze nowej wersji „Króla Lwa”. Do internetu trafiło nagranie z pierwszego spotkania Markle z Beyonce i Jayem-Z.