Obserwuj w Google News

Bestsellery Empiku 2020: kto wystąpi na gali w TVN? [GWIAZDY, LISTA ARTYSTÓW]

2 min. czytania
09.02.2021 12:00
Zareaguj Reakcja

Bestsellery Empiku 2020 odbędą się już 9 lutego. W trakcie uroczystej gali nie tylko poznamy nazwiska zwycięzców, ale także zobaczymy występy największych polskich gwiazd muzyki. Kto wystąpi na Bestsellerach Empiku 2020? Poniżej prezentujemy listę artystów i program gali.

Bestsellery Empiku 2020
fot. mat. prasowe

Gala Bestsellery Empiku 2020 zbliża się wielkimi krokami. Już 9 lutego poznamy nazwiska zwycięzców w kategoriach Film, Muzyka i Książka. Wśród nominowanych są m.in. Olga Tokarczuk, Sanah, Taco Hemingway czy Jan Komasa.

W trakcie gali nie zabraknie występów największych polskich gwiazd. Kto wystąpi na gali Bestsellery Empiku 2020? Poniżej prezentujemy listę artystów i program gali.

Zobacz także: Bestsellery Empiku 2020 - NOMINACJE: lista nominowanych do nagrody za 2020 rok

Bestsellery Empiku 2020: kto wystąpi na gali? [GWIAZDY, LISTA ARTYSTÓW]

W trakcie gali Bestsellery Empiku 2020 widzowie zostaną zaproszeni w świat elektryzującej cyber-odysei. Za oprawę muzyczną tego cybernetycznego widowiska odpowiada  IGO. Artysta zaprezentuje nowe interpretacje i remiksy znanych utworów.

Razem z moim zespołem przygotowaliśmy futurystyczną podróż muzyczną, którą będą wytyczały znane utwory w nowatorskich aranżacjach. Odkryjemy nowe brzmienia na skalę niespotykaną dotąd w telewizji. Zaprosiliśmy do współpracy szereg wspaniałych artystów, którzy uświetnią to wydarzenie - zapowiada IGO

Kto wystąpi na gali Bestsellery Empiku 2020? Oryginalne interpretacje i remiksy znanych przebojów zaprezentują popularny polscy artyści. W duetach i kolaboracjach wystąpią:

Bestsellery Empiku 2020: TRANSMISJA. Gdzie i o której godzinie oglądać galę?

Transmisja gali Bestsellery Empiku 2020 rozpocznie się we wtorek, 9 lutego o godz. 20.15 na antenie TVN.

RadioZET.pl/mat.prasowe