Obserwuj w Google News

Beata Kozidrak pożegnała Krzysztofa Krawczyka. Przyznała, że czegoś żałuje: „Płaczę”

2 min. czytania
12.04.2021 09:22
Zareaguj Reakcja

Beata Kozidrak to kolejna gwiazda, która pożegnała Krzysztofa Krawczyka. Piosenkarka opublikowała poruszający wpis, gdzie zwróciła się do zmarłego artysty. Kozidrak nazwała Krawczyka przyjacielem.

Beata Kozidrak Krzysztof Krawczyk
fot. TRICOLORS/East News, Piotr Molecki/East News

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Legendarny polski artysta zmarł 5 kwietnia w wieku 74 lat. W ostatnich tygodniach wokalista był hospitalizowany w związku z zakażeniem koronawirusem, ale żona potwierdziła, że COVID-19 nie był przyczyną jego śmierci. Artysta cierpiał na wiele chorób współistniejących.

W sobotę, 10 kwietnia odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka, który był transmitowany w polskiej telewizji. Ostatnie pożegnanie cenionego wokalisty poruszyło wielu widzów i innych znanych artystów. Wśród gwiazd żegnających Krawczyka znalazła się Beata Kozidrak. Piosenkarka opublikowała bardzo wzruszający wpis.

Zobacz także:  Ewa Krawczyk pożegnała męża. Głos w jej imieniu zabrał menedżer artysty

Beata Kozidrak pożegnała Krzysztofa Krawczyka. Przyznała, że czegoś żałuje

Beata Kozidrak pożegnała Krzysztofa Krawczyka pięknymi słowami na Instagramie. We wzruszającym wpisie artystka nazwała zmarłego piosenkarza swoim przyjacielem, wspomniała o ich spotkaniu na festiwalu w Opolu i przyznała, że żałuje jednej rzeczy.

Krzysztof, nikt Cię nie zastąpi, bo byłeś OSOBOWOŚCIĄ JEDYNĄ. Płaczę i żałuję, że nie mogłam z Tobą rozmawiać dłużej tak jak kiedyś w Opolu. Żegnam Cię, MÓJ PRZYJACIELU – Artysto! Do zobaczenia – napisała Kozidrak.

Zobacz także:  Piękne chwile podczas pogrzebu K. Krawczyka. Biskup zaczął śpiewać nad trumną

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Gdzie znajduje się jego grób?

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka został zorganizowany 10 kwietnia. Ostatnie pożegnanie legendy polskiej muzyki odbyło się w łódzkiej archikatedrze.

Później uroczystości żałobne przeniosły się do miejscowości Grotniki, gdzie artysta mieszkał do wielu lat wraz z żoną. Trumna z ciałem artysty spoczęła na tamtejszym cmentarzu parafialnym.

Na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka pojawili się m.in. Marian Lichtman, Daniel Olbrychski, Robert Janowski, Sławomir Kowalewski czy Łukasz Zagrobelny.

Redakcja poleca