Obserwuj w Google News

Beata Kozidrak na zdjęciu z córkami. Są identyczne: „Piękne królowe” [FOTO]

1 min. czytania
10.03.2021 12:33
Zareaguj Reakcja

Beata Kozidrak ma dwie córki. Jedna z nich pochwaliła się wspólnym zdjęciem z mamą z wypadu w polskie góry. Trzeba przyznać, że córki Beaty Kozidrak są niemal identyczne. Internauci zachwycają się fotografią.

Beata kozidrak
fot. VIPHOTO/East News

Beata Kozidrak to jedna z najsłynniejszych polskich piosenkarek. Wokalistka ma mnóstwo niezapomnianych przebojów, które znają i kochają miliony Polaków.

Gwiazda Bajmu może pochwalić się także dwiema córkami. Jedna z nich opublikowała ostatnio ich wspólne zdjęcie z mamą. Internauci nie szczędzili miłych komentarzy.

Zobacz także:  Beata Kozidrak zakochana i już tego nie ukrywa. Kim jest jej nowy wybranek?

Beata Kozidrak na zdjęciu z córkami. Kasia i Agata są niemal identyczne

Beata Kozidrak jest mamą 39-letniej Katarzyny Pietras i 27-letniej Agaty Pietras. Młodsza córka postanowiła pochwalić się wspólnym zdjęciem z mamą oraz starszą siostrą. Fotografia pochodzi z zimowego wyjazdu rodziny w polskie góry.

Internauci zachwycają się wspólnym zdjęciem Beaty Kozidrak z córkami. Trzeba przyznać, że Kasia i Agata wyglądają niemal identycznie.

„Piękne królowe”, „Świetne trio”, „Cudowne” – piszą internauci.

Kim są Katarzyna i Agata Pietras?

Katarzyna Pietras, podobnie jak mama, związała swoją karierę zawodową z muzyką. Śpiewała w zespołach Kashmir i Cate Likes Candy. Była także częścią chórku Bajmu.

Agata Pietras skupiła się na czymś zupełnie innym niż muzyka. 27-latka została projektantką i stworzyła własną markę odzieżową.

Zobacz także:  Kozidrak i Rodowicz obrażone przez księdza. Szokujące słowa duchownego. "Bezwstyd i głupota"