Obserwuj w Google News

BTS we współpracy z McDonald's. Fani k-pop będą mogli zamówić ulubione danie swoich idoli

2 min. czytania
20.04.2021 15:39
Zareaguj Reakcja

BTS rusza ze współpracą z siecią McDonald's. Popularny zespół k-pop skomponował dania, które mogą zamówić ich fani. Co przygotowali muzycy?

BTS
fot. shutterstock.com

BTS to aktualnie jeden z najpopularniejszych zespołów k-popowych na świecie. Boysband z Korei Północnej znalazł się na szczycie listy najbardziej wpływowych osobistości państwa sporządzonego przez "Forbes" w 2018 roku. Popularność formacji nadal rośnie.

BTS i McDonald's stworzą specjalny zestaw dla fanów k-popu

Nic więc dziwnego, że największe firmy chcą współpracować z muzykami i wykorzystują ich wizerunek do promocji swoich produktów. Artyści zdecydowali się właśnie na kooperację z jedną z najpopularniejszych sieci fast foodów na świecie. Wkrótce fani BTS będą mogli zamówić ulubiony posiłek idoli prosto z McDonald's.

Redakcja poleca

Restauracja pod złotymi łukami od pół roku prowadzi ciekawą kampanię reklamową z udziałem gwiazd. McDonald's współpracował już z Travisem Scottem. Nieco później sieć podpisała umowę z muzykiem J Balvinem.

Akcja "Famous Order" trwa. Tym razem z oferty McDonald's ucieszą się fani k-popu. Możliwość zakupu ulubionego posiłku gwiazd z BTS będą mieli mieszkańcy prawie 50 krajów. Będzie to pierwsza kampania w ramach "Famous Order" na tak dużą skalę.

BTS we współpracy z McDonald's. Co będzie można zamówić?

W zależności od miejsca sprzedaży, zamówienie sygnowane grupą BTS będzie zawierało 9 lub 10 Chiken McNuggets, średnie frytki, średni napój oraz akcent koreański. Do zestawu McDonald's dołączy sosy sweet chili i cajun inspirowane przepisami z Korei Południowej.

Zestawy pojawią się w McDonald's 26 maja, a oferta będzie obowiązywała przez miesiąc. Potwierdzono, że "Famous Order" BTS pojawi się między innymi w Austrii, Estonii i Indiach. Oferta nie będzie dostępna w Polsce.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/materiały prasowe