Obserwuj w Google News

B.J. Thomas ma raka płuc IV stopnia. Wokalista prosi fanów: "Módlcie się za mnie"

2 min. czytania
25.03.2021 13:50
Zareaguj Reakcja

B.J. Thomas ma raka. Słynny wokalista i autor wielkiego przeboju „Raindrops Keep Fallin' On My Head” poinformował, że zmaga się z nowotworem płuc w IV stadium zaawansowania. Artysta poprosił fanów o modlitwę w jego intencji.

BJ Thomas
fot. Youtube screen / TheBJThomas

B.J. Thomas ma raka płuc. Popularny amerykański wokalista wyznał w oficjalnym oświadczeniu, że lekarze zdiagnozowali u niego nowotwór IV stopnia, czyli jest w bardzo zaawansowanym stadium.

Sarah Harding nie dożyje kolejnych świąt? Dramatyczne wyznanie chorej na raka piosenkarki

B.J. Thomas ma raka płuc IV stopnia. Wokalista prosi fanów o modlitwę

B.J. Thomas zmaga się z bardzo ciężkim nowotworem płuc. Rokowania lekarzy nie są jednak dobre, ponieważ IV stadium raka oznacza, że choroba została wykryta na bardzo zaawansowanym etapie.

78-letni wokalista opublikował oficjalne oświadczenie, w którym poprosił fanów modlitwę, podziękował rodzinie i bliskim oraz nawiązał do swojej pełnej sukcesów kariery.

Redakcja poleca

Chciałem skorzystać z okazji i okazać wdzięczność Glorii, mojej cudownej i wspierającej od ponad 53 lat żonie, mojej rodzinie, przyjaciołom i fanom. Jestem ogromnie szczęśliwy, że mogłem nagrywać i wykonywać piękne piosenki pop, country i gospel, a także dzielić się nimi z milionami z was na całym świecie. W tym momencie proszę was o modlitwę – napisał.

Kim jest B.J. Thomas?

B.J. Thomas cieszył się ogromną popularnością w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. W trakcie swojej długoletniej kariery tworzył utwory w różnych gatunkach muzycznych – pop, country, gospel.

Zdobył aż pięć statuetek Grammy. Największym przebojem Thomasa jest utwór „Raindrops Keep Fallin' on My Head”, który zgarnął Oscara w 1969 roku. Piosenka promowała amerykański film „Butch Cassidy i Sundance Kid”.

Ostatnia płyta B.J. Thomasa ukazała się w 2013 roku. Album „The Living Room Sessions” zawierał duety z popularnymi artystami.

Tom Parker nie poddaje się i walczy z rakiem mózgu. Żona wokalisty przekazała dobre wieści

RadioZET.pl/billboard.com