Obserwuj w Google News

Ayoub Houmanna wspiera Polaków. Marokańczyk daje koncerty na balkonie [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
11.05.2020 09:48

Ayoub Houmanna pochodzi z Maroka, ale od kilku lat mieszka w Warszawie. W trakcie pandemii koronawirusa 26-letni artysta postanowił wspierać Polaków za pomocą muzyki. Marokańczyk organizuje dla sąsiadów koncerty na balkonach.

Ayoub Houmanna z Maroka wspiera Polaków daje koncerty na balkonie w Warszawie wideo
fot. Facebook

Ayoub Houmanna to muzyk z  Maroka, który od dłuższego czasu mieszka w Polsce. Artysta spełnia się tu muzycznie, grając koncerty i występując dla Polaków.

Pandemia koronawirusa zmieniła jednak wszystko, a Ayoub Houmanna został tymczasowo bez pracy. 26-latek nie załamał się jednak trudną sytuacją i postanowił w tym niełatwym czasie wesprzeć mieszkańców Warszawy.

Muzyk Michał Sołtan zagrał koncert na balkonie. Jego występ dla sąsiadów podbija sieć [WIDEO]

Ayoub Houmanna gra dla Polaków. Muzyk z Maroka daje koncerty na balkonie w Warszawie

Ayoub Houmanna gra koncerty na swoim balkonie w Warszawie. W ten sposób 26-letni muzyk chce umilić czas mieszkającym obok sąsiadom.

Marokański artysta udzielił niedawno wywiadu dla Wirtualnej Polski, w którym opowiedział o reakcjach Warszawiaków na jego występy. Okazuje się, że sąsiedzi są zachwyceni koncertami na balkonie, a zdaniem Houmanna takie koncerty pomagają mu jako artyście.

Zauważyłem, że ludzie pragną rozrywki. Ta pandemia, ta kwarantanna, zadziałała na naszą psychikę. Chcemy tańczyć, śpiewać, bawić się. Oderwać się na chwilę od negatywnych informacji. Kiedy zobaczyłem babcię tańczącą na balkonie do mojej muzyki, to było wspaniałe i przesłodkie — wyznał w rozmowie z Wirtualną Polską.

Ayoub Houmanna przyznał, że za sprawą koncertów na balkonie poznał wielu sąsiadów. Co ciekawe, w bloku naprzeciwko mieszka Krzysztof Zalewski, który także zachwycił się występami Marokańczyka.

Nagrał mnie i opublikował wideo na swoim profilu na Instagramie. Teraz mamy kontakt. Dla mnie, jako początkującego muzyka, to coś wspaniałego — zdradził artysta w wywiadzie dla WP.

RadioZET.pl/wp.pl/PK