Obserwuj w Google News

Awantura w "The Voice". Trenerzy: "Co za palant", "Cała się trzęsę, jestem wściekła"

2 min. czytania
26.10.2022 09:26
Zareaguj Reakcja

Awantura w programie "The Voice". Trenerzy pokłócili się o uczestnika programu. Oboje chcieli zatrzymać go w swoich drużynach - padły mocne słowa.

The Voice
fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

"The Voice" to międzynarodowy format rozrywkowy, który w każdym kraju budzi spore emocje. Coraz częściej na antenie widzimy sprzeczki między trenerami, szczególnie w czasie castingów. Show doprowadziło do kolejnego spięcia.

The Voice. Awantura w programie. Trenerów poniosły emocje

Tym razem chodzi o amerykańską edycję talent show, gdzie między trenerami wybuchła awantura. O wokalistę Jaya Allena pokłóciło się małżeństwo - Gwen Stefani i Blacke Shelton, który pożegnał się z programem.

Redakcja poleca

Jay Allen trafił do bitwy z Carą Brindisi. Duet wykonał utwór "Leather and Lace" Don Henleya i Stevie Nicks. Wokaliści zauroczyli swoją interpretacją wszystkich trenerów. Pochwały od Johna Legenda, Blake'a Sheltona i Gwen Stefani po wybrzmieniu ostatnich nut piosenki spływały jednak głównie na Allena.

The Voice. Awantura o Jaya Allena

Ostatecznie do następnego etapu przeszła Cara. Rywal uczestniczki obiecał, że nie zrezygnuje z muzyki, ponieważ śpiewa także dla swojej mamy, która chorowała na Alzheimera i niedawno zmarła.

Jednak na pożegnanie z programem Allen musi jeszcze poczekać. Gwen Stefani skorzystała z opcji "ratunek", którą wprowadzono do amerykańskich edycji show. Trenerzy nie tylko mogą ukraść zawodników innych drużyn, ale również uratować jednego ze swoich podopiecznych.

Chwilę po żonie przycisk nacisnął Blacke Shelton, który zdecydował się na kradzież Allena do własnej drużyny. Rozzłościł tym Stefani, odgryzła się ukochanemu uszczypliwym - Co za palant.

Prowadzący sugerował, że Jay Allen może stać się wkrótce przyczyną rozwodu celebrytów. - Cała się trzęsę, jestem na niego wściekła - dodała wokalistka.

Konflikt szybko rozwiązał uczestnik programu, który przeprosił swoją trenerkę, jednak zdecydował się na zmianę drużyny. Od tamtej chwili stał się podopiecznym Blake'a Sheltona.

RadioZET.pl/Interia