Obserwuj w Google News

Artur Rojek powraca na drugą część trasy "Bez Końca" [DATA, MIEJSCA, BILETY]

Joanna Chojnacka
2 min. czytania
05.04.2022 13:28
Zareaguj Reakcja

Artur Rojek powraca na klubowe koncerty i zapowiada kolejną część trasy "Bez Końca". Sprawdź, gdzie i kiedy zagra wokalista oraz ile kosztują wejściówki na wydarzenia.

Artur Rojek
fot. SpontanProductions/M. Murawski/mat.prasowe

Artur Rojek w ostatnim czasie nie może narzekać na nudę. W lutym pojawiło się ogłoszenie, że artysta został współtwórcą kolejnego polskiego festiwalu. Great September to impreza, która już we wrześniu zawita do Łodzi.

Oprócz tego wokalista wziął udział w tworzeniu nowej płyty sanah. Artysta pojawił się gościnnie w utworze "Tęsknie sobie", który zapowiada trzeci album piosenkarki zatytułowany "Uczta". Tym razem Artur Rojek zapowiada dalszą część trasy koncertowej "Bez Końca".

Redakcja poleca

Jesienią 2021 roku Artur Rojek razem z zespołem odwiedził 17 miast w ramach trasy "Bez Końca", promującej jego ostatnie solowe wydawnictwo "Kundel”. Wydarzenie cieszyło się niezwykle entuzjastycznym przyjęciem, a publiczność, której udało się dostać do wypełnionych po brzegi kameralnych sal koncertowych, nie mogła usiedzieć na miejscach. Dlatego, z założeniem bycia jeszcze bliżej swoich fanów, artysta rusza w drugą część trasy – tym razem w odsłonie klubowej.

Oglądaj

Podczas zaplanowanych na maj i czerwiec koncertów będzie okazja, by tańczyć zarówno do utworów z solowych płyt Artura, jak i przebojów z repertuaru Myslovitz. W sumie artysta razem ze swoim zespołem odwiedzi 7 miast: Bielsko-Białą, Rzeszów, Poznań, Warszawę, Gdańsk, Kraków i Katowice. W repertuarze pojawią się również premierowe utwory - część nowego projektu artysty, który już wkrótce ujrzy światło dzienne.

Artur Rojek trasa "Bez końca" 2022. Gdzie? Kiedy?

  • 21 maja – Bielsko-Biała, RUDE BOY CLUB
  • 22 maja – Rzeszów, Klub Pod Palmą
  • 29 maja – Poznań, TAMA
  • 5 czerwca - Warszawa, Klub Stodoła
  • 9 czerwca – Gdańsk, Klub B90
  • 11 czerwca – Kraków, Klub Kwadrat
  • 12 czerwca – Katowice, Królestwo Katowice

Artur Rojek "Bez Końca". Bilety

Bilety na drugą część trasy Bez końca będą dostępne w sprzedaży od wtorku, 5 kwietnia od godziny 10:00. Wejściówki można kupić za pośrednictwem strony internetowej ebilet.pl.

Ceny różnią się w zależności od miejsca wydarzenia. Za bilet na koncert Artura Rojka będzie trzeba zapłacić od 79 złotych w górę.