Obserwuj w Google News

Archie Eversole nie żyje. Autor hitu "We Ready" miał 37 lat, zabił go własny brat?

Joanna Chojnacka
1 min. czytania
15.04.2022 10:41

Archie Eversole nie żyje. Autor hitu "We Ready" zginął w wyniku strzelaniny na stacji benzynowej w okolicach Atlanty. Jego brat został oskarżony o morderstwo.

Archie Eversole
fot. ArchieEversoleVEVO/YouTube

Archie Eversole to znany amerykański raper, który największą popularność osiągnął dzięki singlowi "We Ready" wydanym w 2002 roku. W klipie do kawałka wystąpił Bubba Sparxxx, który ma za sobą współpracę między innymi z Timbalandem.

Archie Eversole nie żyje. Raper miał 37 lat

25 marca 2022 roku na jednej ze stacji benzynowych w hrabstwie DeKalb w okolicy Atlanty doszło do strzelaniny. Eversole został ciężko ranny i szybko odwieziony do pobliskiego szpitala. Raper zmarł 3 kwietnia w wyniku poniesionych obrażeń.

Redakcja poleca

Archie Eversole miał 37 lat.

Archie Eversole nie żyje. Zabił go własny brat?

Po strzelaninie policja aresztowała brata Eversole'a, Alexandra Krausa za napaść. Jednak kiedy znany raper zmarł, Krausowi postawiono nowy zarzut - morderstwa. Obecnie przebywa w więzieniu.

Gwiazdy muzyki, które zginęły tragicznie [ZDJĘCIA]

Jeden z utworów sławnego rapera został wykorzystany przez klub piłkarski Atlanta United jako hymn. 14 kwietnia AU uhonorował rapera, pisząc:

Jesteśmy załamani tragiczną śmiercią Archiego Eversole'a. (...) Jego głos na długo pozostanie w pamięci naszych kibiców, gdy "We Ready" wybrzmi w głośnikach podczas rozpoczęcia meczów Atlanty United.

Oglądaj

RadioZET.pl/Billboard/USA Today