Obserwuj w Google News

Anika Dąbrowska z The Voice Kids w nowym świątecznym przeboju

Weronika Domoradzka
1 min. czytania
24.12.2019 09:56
Zareaguj Reakcja

Laureatka drugiej edycji telewizyjnego talent show nagrała nowy świąteczny utwór „Daj coś od siebie”

Anika Dąbrowska z The Voice Kids w nowym świątecznym przeboju
fot. ---

Ania Dąbrowska wyśpiewała sobie zwycięstwo w The Voice Kids pod opieką Cleo. Teraz z okazji zbliżających się świąt postanowiła nagrać piosenkę, w której zachęca do dzielenia się sobą nie tylko od święta. Posłuchajcie zresztą sami!

 

Kim jest Anika Dąbrowska?

 

Ania „Anika” Dąbrowska to 13-latka, która zachwyciła jurorów i publiczność od pierwszego występu w programie „The Voice Kids”. W trakcie przesłuchań w ciemno wykonała utwór „Hurt” z repertuaru Christiny Aguilery, którym otworzyła sobie drzwi do każdej drużyny, a jej wybór padł na Cleo. Jako podopieczna wokalistki dostała się do finału, w którym widzowie zdecydowali, że to właśnie ona wygrała drugą edycję talent show.

 

Prywatnie Ania Dąbrowska jest uczennicą ósmej klasy Szkoły Podstawowej im. J. Piłsudskiego w Wesołej oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I st., w Dynowie (klasa fortepianu). Ponadto jest uczennicą Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. W wolnym czasie lubi jeździć na deskorolce i na rowerze, a także grać w piłkę ręczną. Ania gra nawet w szkolnej drużynie dziewczęcej na pozycji ataku. 

 

Dowiedz się więcej

https://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy-jak/Ania-Dabrowska-The-Voice-Kids-kim-jest-zwyciezczyni-programu