Obserwuj w Google News

Andrzej Seweryn rapuje w Hot 16 Challenge 2. Klip podbija internet [WIDEO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
11.05.2020 16:55
Zareaguj Reakcja

Internetowe wyzwanie Hot 16 Challenge 2 już dawno opuściło rapowe środowisko. Do "szesnastek" nominowani są przedstawiciele niemal wszystkich środowisk. Internauców zachwyciło nagranie, na którym swoich sił próbuje aktor Andrzej Seweryn.

Andrzej Seweryn rapuje w Hot 16 Challenge 2. Klip podbija internet [WIDEO]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Hot 16 Challenge to obecnie najgorętszy temat, jaki przewija się w serwisie Youtube. Druga już internetowa akcja zainicjowana przez rapera Solara tym razem ma pomóc w zbiórce pieniędzy na walkę z koronawirusem. Okazało się jednak, że pomysłowość artystów nie zna granic i swoje "szesnastki" prezentują już nie tylko osoby związane z kulturą hip-hop. W gronie nominowanych do nagrania swoich szesnastu rapowych wersów znalazło się wiele gwiazd, które zaskoczyły internautów.

W "Hot 16 Challenge" wzięli już udział między innymi aktor Paweł Domagała, Rafał Brzozowski, a nawet Marcin Matczak, ojciec rapera Maty. Burzę w sieci wywołał swoim rapowym nagraniem Janusz Korwin-Mikke. Okazuje się, że do wyzwania dołączył także kultowy aktor Andrzej Seweryn.

 Korwin-Mikke rapuje: "socjalistów poszatkuję, bo to są zwyczajne sz***y"

Andrzej Seweryn rapuje w Hot 16 Challenge 2

Marcin Matczak nominował do internetowego wyzwania Andrzeja Seweryna, wybitnego aktora i dyrektora naczelnego Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie. Gwiazdor, choć na co dzień prawdopodobnie nie po drodze mu z rapem, wyzwanie przyjął i podzielił się w sieci swoim nagraniem, które staje się jednym z hitów Hot 16 Challenge 2.

Jak przystało na artystę, Seweryn wyzwaniu sprostał na swoich warunkach. W jego "szesnastce" pojawiło się wiele cytatów, między innymi z Norwida, Słowackiego czy Anny Radziwiłł. Internauci nie kryją zachwytu na taką interpretacją.

- Uszanowanie za odpowiedź, jak nic jest Pan najlepszym raperem po siedemdziesiątce - czytamy w jednym z komentarzy.

Ciekawie przedstawiają się także nominacje Andrzeja Seweryna. Do zabawy zaprosił on: Agnieszkę Holland, Maję Ostaszewską, Monikę Strzępkę, Monikę Olejnik oraz Olgę Tokarczuk.

 

RadioZET.pl/MF