Obserwuj w Google News

Andre ma koronawirusa. Gwiazdor disco polo trafił do szpitala z zapaleniem płuc

2 min. czytania
24.03.2021 11:13

Andre ma koronawirusa. Znany z przeboju „Ale Ale Aleksanra” Andrzej Marcysiak trafił do szpitala w związku z zapaleniem płuc, które rozwinęło się przez COVID-19. Gwiazdor disco polo opublikował zdjęcie z szpitala i zdradził, jak się obecnie czuje.

Andre Andrzej Marcysiak
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/East News

Andre trafił do szpitala. Gwiazdor disco polo poinformował, że jest zakażony koronawirusem i zmaga się z zapaleniem płuc.

Andre ma koronawirusa. Gwiazdor disco polo trafił do szpitala z zapaleniem płuc

Andre przebywa obecnie w szpitalu. W ostatnich dniach stan zdrowia gwiazdora disco polo okazał się na tyle poważny, że była potrzebna natychmiastowa pomoc lekarzy. U zakażonego koronawirusem Andrzeja Marcysiaka rozwinęło się zapalenie płuc.

Trafiłem do szpitala w nocy z piątku na sobotę. Saturacja spadała. Po wnikliwych i wszelakich badaniach EKG, TK, RTG, morfologii okazało się, że dopadło mnie zapalenie płuc. Będzie dobrze! Mam cudowną opiekę medyczną oraz zaj******** kolegów na sali i przecudownych przyjaciół, czyli was. Trzymajcie się – napisał Andre.

Zapalenie płuc wywołane przez COVID-19 rozprzestrzenia się bardzo gwałtownie

Redakcja poleca

W środę gwiazdor disco polo opublikował nowy wpis, w którym zdradził, jak się czuje. Dołączył do niego zdjęcie ze szpitala.

Pozdrawiam! Czuję się lepiej. Waga -10. Jeszcze dużo pracy (...) Dziękuję za każdą pomoc oraz dobre słowo. Miłego dnia życzę – czytamy we wpisie Andrzeja Marcysiaka.

Wojciech Krawczyk nie żyje. Wokalista zespołu Homomilitia zmarł na COVID-19

Kim jest Andre?

Andre, a tak naprawdę Andrzej Marcysiak, to popularny gwiazdor disco polo. Największą popularność zdobył za sprawą hitu „Ale Ale Aleksandra” z 2013 roku.

Teledysk do piosenki osiągnął niebywały sukces w serwisie YouTube – do tej pory obejrzano go ponad 93 milionów razy, co jest jednym z najlepszych wyników wśród polskich twórców.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET