Obserwuj w Google News

Alvaro Soler wystąpi w Polsce w marcu 2022 roku. Bilety w sprzedaży od 24 kwietnia

2 min. czytania
23.04.2021 18:00
Zareaguj Reakcja

Alvaro Soler wystąpi w Polsce. Hiszpański wokalista i autor hitów „Sofia” czy „La Cintura” zagra dwa koncerty w naszym kraju. Kiedy i gdzie wystąpi Alvaro Soler? Sprzedaż biletów rusza już w sobotę, 24 kwietnia o godz. 12:00. Na koncerty artysty w Polsce zaprasza Radio ZET.

Alvaro Soler
fot. mat. prasowe

Alvaro Soler wystąpi w Polsce. Autor hitów "Sofia", "La Cintura" czy "El Mismo Sol" zagra dwa koncerty w naszym kraju w 2022 roku. Wiemy, kiedy i gdzie wystąpi hiszpański artysta. Pojawiły się także szczegóły na temat biletów.

Alvaro Soler w Polsce w 2022 roku. Kiedy i gdzie wystąpi? [DATA, MIASTA, BILETY]

Alvaro Soler zaplanował dwa koncerty w Polsce. Popularny wokalista wystąpi 16 marca 2022 roku w COS Torwar w Warszawie i 18 marca 2022 roku w TAURON Arenie Kraków.

Bilety trafią do otwartej sprzedaży już 24 kwietnia o godz. 12:00. Dzień wcześniej, 23 kwietnia ruszyła przedsprzedaż wejściówek dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie oraz zarejestrowanych użytkowników AlterKlubu.

W trakcie koncertów w Polsce Alvaro Soler zaśpiewa nie tylko swoje największe hity, czyli m.in. "Sofia", "La Cintura", czy "El Mismo Sol", ale także zaprezentuje fanom najnowsze utwory z albumu „Magia”, który ukaże się już w tym roku.

Zobacz także:  Alvaro Soler o singlu „Magia” i kolejnej płycie w Radiu ZET: „Chcę pokazać siłę muzyki i radość”

Nowa płyta Alvaro Solera. Kiedy premiera albumu „Magia”?

Alvaro Soler zdradził, że jego nowa płyta zatytułowana „Magia” będzie miała swoją premierę latem 2021 roku. Album promuje singiel pod tym samym tytułem.

Uświadomiłem sobie, jak często używam słowa „Magia”. Opisuję nim wspaniałe rzeczy, które trudno ująć słowami. Nie zawsze potrzebujemy zresztą wielu określeń, nie wszystko musi mieć powód – czasami po prostu dajemy się porwać małym rzeczom – twierdzi Soler.

RadioZET.pl/mat.prasowe