Obserwuj w Google News

Alvaro Soler nagrał piosenkę ze swoją dziewczyną. Śpiewają o życiu w trakcie pandemii [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
07.04.2020 10:51
Zareaguj Reakcja

Alvaro Soler nagrał piosenkę ze swoją dziewczyną i popularną piosenkarką Sofią Ellar. Para stworzyła utwór zatytułowany „Barrer a Casa”, która opowiada o obecnej sytuacji na świecie związanej z pandemią koronawirusa. Soler i Ellar nagrali teledysk w swoim mieszkaniu.

Alvaro Soler nagrał piosenkę ze swoją dziewczyną Sofią Ellar śpiewają o życiu w trakcie pandemii wideo
fot. Youtube

Alvaro Soler i jego dziewczyna Sofia Ellar nagrali wspólną piosenkę

Alvaro Soler i jego dziewczyna Sofia Ellar zaprezentowali piosenkę „Barrer a Casa”, którą stworzyli w trakcie pandemii koronawirusa. To ich pierwszy wspólny singiel. Nagrany w języku hiszpańskim utwór opowiada o obecnej sytuacji na świecie i jej wpływie na codzienne życie milionów ludzi.

Para artystów, którzy są ze sobą prywatnie, stosuje się zaleceń władz i pozostaje w swoim mieszkaniu w Hiszpanii. To właśnie tam Alvaro Soler i Sofia Ellar nagrali teledysk do piosenki „Barrer a Casa”. Na nagraniu widzimy 29-letniego wokalistę grającego na pianinie cyfrowym, którego wspiera grą na gitarze 26-letnia piosenkarka.

Alvaro Soler to jeden z najpopularniejszych hiszpańskich artystów, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Polsce. Jego debiutancki album „Eterno Agosto” z 2015 roku pokrył się w naszym kraju potrójną platyną, a utwory „El Mislo Sol”, „Agosto”, „Animal” czy „Sofia” robiły furorę wśród słuchaczy Radia ZET. We wrześniu 2018 roku ukazał się jego drugi album „Mar de Colores”, z którego pochodzi przebój „La Cintura”.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK