Obserwuj w Google News

Alvaro Soler czaruje w nowym singlu "Magia". Piątkowa premiera w Radiu ZET

2 min. czytania
05.03.2021 12:20
Zareaguj Reakcja

Alvaro Soler zaprezentował nowy singiel „Magia”, który zapowiada kolejną płytę 30-latka. To pierwszy nowy materiał hiszpańskiego wokalisty od ponad roku. „Magia” to jedna z gorących piątkowych premier na antenie Radia ZET.

Alvaro Soler
fot. mat. prasowe

Alvaro Soler powraca z nową muzyką. Hiszpański wokalista zaprezentował nowy singiel „Magia”, który jest pierwszą zapowiedzią jego kolejnego albumu.

Alvaro Soler i nowy singiel „Magia”

Nowy singiel „Magia” Alvaro Solera został zainspirowany licznymi rozmowami z fanami, którzy prosili artystę o wydanie nowej piosenki w tym trudnym czasie.

W ostatnie wakacje dostawałem mnóstwo wiadomości: „Alvaro, ten rok jest taki trudny, może coś wydasz?”. Moi słuchacze przypomnieli mi, dlaczego w ogóle zabrałem się za tworzenie muzyki. To było wspaniałe doświadczenie, móc pisać dla moich fanów i przy okazji tańczyć w całym procesie. Jeśli tak zachowujesz się pod wpływem piosenki, to wiesz, że jest w porządku – mówi Alvaro.

Jak uważa sam wokalista, życie należy celebrować poprzez muzykę, która przynosi nadzieję. Hiszpan liczy więc na to, że singiel „Magia” zapowiadający nową płytę przyniesie ukojenie słuchaczom i da im dużo pozytywnej energii na następne miesiące.

Oficjalny teledysk do piosenki „Magia” pojawi się w serwisie Youtube już w piątek o godz. 17:00.

Zobacz także:  Alvaro Soler nagrał piosenkę ze swoją dziewczyną. Śpiewają o życiu w trakcie pandemii [WIDEO]

Nowa płyta Alvaro Solera. Kiedy premiera albumu „Magia”?

Alvaro Soler zdradził, że jego nowa płyta zatytułowana „Magia” będzie miała swoją premierę latem 2021 roku. Artysta postanowił powiedzieć kilka słów na temat tytułu albumu.

Uświadomiłem sobie, jak często używam słowa „Magia”. Opisuję nim wspaniałe rzeczy, które trudno ująć słowami. Nie zawsze potrzebujemy zresztą wielu określeń, nie wszystko musi mieć powód – czasami po prostu dajemy się porwać małym rzeczom – twierdzi Soler.

Zobacz także:  Alvaro Soler jako dziecko. Hiszpan opublikował słodkie zdjęcie z dzieciństwa [FOTO]

RadioZET.pl/mat.prasowe