Obserwuj w Google News

Alicja Szemplińska w Radiu ZET. Zdradziła nam, jakie jest jej największe marzenie [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
02.12.2019 15:20
Zareaguj Reakcja

Alicja Szemplińska wygrała „The Voice of Poland 10”. Po zwycięstwie w wielkim finale 17-letnia wokalistka pojawiła się w Radiu ZET, gdzie porozmawiała z Marcinem Wojciechowskim o niesamowitym sukcesie „The Voice of Poland 10” i planach na przyszłość. W trakcie wywiadu Alicja Szemplińska zdradziła także, jakie jest jej największe marzenie.

Alicja Szemplińska w Radiu ZET zwyciężczyni The Voice of Poland zdradziła swoje największe marzenie wideo
fot. Radio ZET

Alicja Szemplińska w Radiu ZET. Zdradziła, jakie jest jej największe marzenie

Alicja Szemplińska pojawiła się w niedzielę w Radiu ZET, gdzie odbyła się premiera jej debiutanckiego singla „Prawie My”. W rozmowie z Marcinem Wojciechowskim 17-letnia zwyciężczyni „The Voice of Poland 10” przyznała, iż zdaje sobie sprawę, że jej dotychczasowe życie zmieni się po wygranej w programie.

Myślę, że moje życie na pewno zmieni się w jakimś stopniu. Wciąż jednak będę starała się skupiać również na nauce — powiedziała i dodała: „Przede mną dużo nauki i dużo nadrabiania, ponieważ przez te tygodnie narobiło się zaległości i nieobecności”.

Za sprawą swojego niesamowitego wokalu zwyciężczyni „The Voice of Poland 10” skradła serca milionów widzów, a jej występy z utworami „Wicked Game” czy „Litania” zrobiły furorę w internecie.

W trakcie wywiadu dla Radia ZET Alicja Szemplińska przyznała, że na co dzień uwielbia słuchać muzyki Jorji Smith i Whitney Houston. Zdradziła także Marcinowi Wojciechowskiemu, jakie jest jej największe marzenie.

Moim największym marzeniem teraz jest robienie dobrej muzyki, w zgodzie z tym, co czuję w serduchu. A w serduchu gra mi muzyka r&b i soul, więc mam nadzieję, że w takim kierunku będę mogła dalej się rozwijać — wyznała Alicja Szemplińska.

Alicja Szemplińska — Prawie My. Pierwszy singiel zwyciężczyni The Voice of Poland 10

Alicja Szemplińska, zwyciężczyni „The Voice of Poland 10”, zaprezentowała swój pierwszy singiel „Prawie My”. Przy tworzeniu utworu 17-letnia artystka współpracowała z brytyjskim producentem Neve, a także Dominiciem Buczkowskim-Wojtaszkiem i Patrykiem Kumorem.

RadioZET.pl/PK