Obserwuj w Google News

Alicja Szemplińska robi furorę za granicą. Internauci zachwyceni zwyciężczynią „Voice of Poland”

Piotr Krajewski
2 min. czytania
24.01.2020 11:44

Alicja Szemplińska doceniona za granicą. Zwyciężczyni „The Voice of Poland 10” została wyróżniona przez popularny kanał „Best of The Voice”. W serwisie YouTube pojawiło się wideo z występami Alicji Szemplińskiej w „The Voice of Poland 10”. Zagraniczni internauci zachwycają się wokalem 17-letniej Polki.

Alicja Szemplińska robi furorę za granicą internauci zachwyceni zwyciężczynią Voice of Poland
fot. Youtube screen

Alicja Szemplińska doceniona za granicą. Zagraniczni internauci zachwycają się zwyciężczynią The Voice of Poland 10

Alicja Szemplińska, zwyciężczyni „The Voice of Poland 10”, robi furorę wśród zagranicznych internautów. Wszystko za sprawą wideo, które pojawiło się na popularnym kanale „Best of The Voice” w serwisie YouTube. Twórcy opublikowało nagranie z występami zwyciężczyni w „The Voice of Poland 10”.

>> Alicja Szemplińska w "ZET Akustycznie". Mini koncert zwyciężczyni "The Voice of Poland" [WIDEO]

Fani programu „The Voice” z całego świata zachwycają się 17-letnią Polką i jej niesamowitym, głębokim wokalem. W serwisie YouTube pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat Alicji Szemplińskiej.

„Jej wokal wyróżnia się, jest wyjątkowy i potężny”, „Wykonanie Wicked Game to czysta magia” — piszą internauci z zagranicy.

Pochwały zagranicznych fanów dotarły do samej Alicji Szemplińskiej, która postanowiła podziękować wszystkim komentującym.

Dziękuje Wam bardzo. Jestem taka szczęśliwa, czytając wasze reakcje. To naprawdę zaszczyt. Przesyłam pozdrowienia z Polski — napisała Alicja.

Alicja Szemplińska pojedzie na Eurowizję 2020?

Alicja Szemplińska wystąpi w programie „Szansa na sukces. Eurowizja 2020” i powalczy o reprezentowanie Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020, który odbędzie się w maju w Holandii.

„Szansa na sukces. Eurowizja 2020” będzie emitowana w lutym na antenie TVP2. Finał programu odbędzie się 23 lutego. To właśnie wtedy poznamy reprezentanta Polski na Eurowizji 2020.

>> Eurowizja 2020: pełna LISTA UCZESTNIKÓW „Szansy na sukces”. Wiemy, kto wystąpi

 

RadioZET.pl/PK