Obserwuj w Google News

Alec Benjamin wystąpi w Warszawie. Kiedy koncert amerykańskiej gwiazdy? [DATA, BILETY]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
22.03.2022 09:43
Zareaguj Reakcja

Alec Benjamin wystąpi w Polsce. Koncert amerykańskiego wokalisty i autora tekstów odbędzie się w Warszawie. Kiedy koncert Aleca Benjamina w klubie Stodoła i kiedy rusza sprzedaż biletów? Sprawdźcie szczegóły.

Alec Benjamin
fot. mat. prasowe

Alec Benjamin z koncertem w Polsce. Cieszący się coraz większą popularnością amerykański wokalista wystąpi w klubie Stodoła w Warszawie, gdzie będzie promował swój najnowszy album "(Un)Commentary". Kiedy dokładnie odbędzie się koncert Aleca Benjamina w Warszawie i kiedy startuje sprzedaż biletów?

Alec Benjamin w Polsce 2022. Koncert Warszawa [DATA, BILETY, MIEJSCE]

Alec Benjamin wystąpi 14 lipca 2022 roku w klubie Stodoła w Warszawie. Ogólna sprzedaż biletów na koncert Aleca Benjamina w Polsce rozpocznie się 25 marca o godz. 10:00 na stronie LiveNation.pl. Start przedsprzedaży dla klientów CITI Handlowy zaplanowano na 23 marca od godz. 10:00, a przedsprzedaż Ticketmaster – na 24 marca od godz. 10:00.

Podczas koncertu w Polsce Alec Benjamin będzie promował nową płytę "(Un)Commentary", która ukaże się już 15 kwietnia. Płyta powstała w wyniku nieustannego kwestionowania otaczającego świata: presji i rozczarowania dorosłością, poniżenia związanego z uzależnieniem od mediów społecznościowych, odczuwania egzystencjalnego niepokoju i innych niezliczonych przejawów tego, co 27-letni artysta nazywa „naturą ludzką”.

Jego drugi krążek w karierze powstał we współpracy z Nolanem Lambroza (Carly Rae Jepsen, Kehlani) i Samem Romanem (X Ambassadors, Lewis Capaldi).

Uważam, że moje pokolenie bardzo krytycznie patrzy na to, co dzieje się obecnie w naszym kraju i na świecie – mówi Benjamin o głównym przesłaniu albumu i dodaje: "Pytanie brzmi: zamierzamy się unicestwić czy może, zostawić to miejsce w lepszym stanie, niż je zastaliśmy? Wszyscy mamy wybór, ale co zrobimy?".

Co ciekawe, Alec Benjamin podjął się monumentalnego zadania ponownego nagrania wszystkich utworów "(Un)commentary" w języku chińskim, którego zaczął uczyć się już w szóstej klasie. W ten sposób wokalista chce dotrzeć ze swoją muzyką do większej liczby osób. Ma nadzieję, że płyta da innym poczucie solidarności w chaotycznych czasach i być może zainspiruje ich do bardziej rozważnego życia.

RadioZET.pl/mat.prasowe/Live Nation