Obserwuj w Google News

Agnieszka Chylińska rapuje w #Hot16Challenge. Nominowała m.in. Szymona Hołownię

Patrycja Chudolińska
2 min. czytania
12.05.2020 16:59

Agnieszka Chylińska dołączyła do popularnego w ostatnim czasie #Hot16Challenge. Do rapowego wyzwania nominowała kolejne osoby, w tym kolegę z TVN i obecnego kandydata na prezydenta Szymona Hołownię.

Agnieszka Chylińska
fot. Instagram/@agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska dołączyła do grona polskich gwiazd, które wzięły udział w #Hot16Challenge. Drugą edycję wyzwania zapoczątkował raper Solar (Karol Poziemski). Muzyk stworzył swoje 16 wersów i nominował do wykonania tzw. szesnastki kolejne osoby. Zgodnie z zasadami wyzwania, kolejni wykonawcy powinni stworzyć tekst i opublikować swój rap w ciągu 72 godzin. Celem #Hot16Challenge2 jest zebranie jak największej ilości pieniędzy na walkę z koronawirusem.

Choć początkowo do wyzwania dołączali jedynie raperzy, teraz stało się ono na tyle popularne, że niemal każdy wykonuje swój #Hot16Challenge. Dzięki temu specjalna zbiórka na siepomaga.pl już teraz osiągnęła o połowę większą wartość niż zakładano. Do wyzwania dołączyli w ostatnim czasie m.in. Michał Szpak, Norbi oraz Margaret. Także politycy nie uchylają się od nominacji - swoje "szesnastki" opublikowali Janusz Korwin-Mikke oraz prezydent Andrzej Duda.

Tede ostro o Hot 16 Challenge 2 z Andrzejem Dudą: "To zabrnęło za daleko moje mordy" [WIDEO]

Agnieszka Chylińska dołączyła do #Hot16Challenge2. Nominowała Szymona Hołownię oraz Małgorzatę Foremniak

Teraz swoje #Hot16Challenge opublikowała w mediach społecznościowych Agnieszka Chylińska. Wokalistka już na początku tłumaczy, że "nie zna się na raperce", ale podjęła się wyzwania ze względu na szczytny cel.

- Nie zasłonią mi oczu, najwyżej łeb urwą. Wuj zawsze będzie wujem, a kura kurą - rapuje Chylińska.

Do dalszej zabawy piosenkarka nominowała aktorkę Małgorzatę Foremniak, Ryszarda Kalisza oraz kandydującego na prezydenta Szymona Hołownię.

RadioZET.pl/PCh