Obserwuj w Google News

Adele zakochana? Wokalistka odnowiła znajomość z przyjacielem sprzed lat

2 min. czytania
21.04.2021 14:13
Zareaguj Reakcja

Adele kilka tygodni temu sfinalizowała rozwód z Simonem Koneckim. Zagraniczne media donoszą, że wokalistka jest już ponownie zakochana. Jej wybrankiem miał zostać dawny przyjaciel z dzieciństwa.

Adele
fot. NBC/ SNL/Ferrari Press/East News

Adele w 2017 roku wzięła ślub z Simonem Koneckim, z którym ma syna Angelo Jamesa. Dwa lata po zawarciu małżeństwa, media poinformowały, że para jest w separacji, po tych doniesieniach Adele wystąpiła o rozwód. Proces zakończenia małżeństwa sfinalizowano w marcu 2021 roku.

Adele znowu zakochana? Odnowiła znajomość z przyjacielem z dzieciństwa

Na plotki odnośnie nowej miłości wokalistki nie trzeba było czekać. Media ogłaszały romans Adele z raperem o pseudonimie Skepta, nieco później martwiły się o los piosenkarki u boku Chrisa Browna oskarżonego przez Rihannę o pobicie. Ostatnie doniesienia na temat związków Adele dotyczyły Harry'ego Stylesa młodszego o 6 lat od artystki.

Redakcja poleca

Tym razem o nowym wybranku Adele poinformował brytyjski magazyn "Closer". Wokalistka miała zakochać się w przyjacielu z dzieciństwa, kiedy w zeszłym roku wróciła do Londynu. Co więcej, para podobno nie wyklucza wspólnego potomstwa.

"Adele jest zauroczona. Chociaż chce zachować tożsamość ukochanego w tajemnicy, nie może ukryć szczęścia przed rodziną i przyjaciółmi" - twierdzi wspomniany informator.

Adele planuje więcej dzieci?

Jak czytamy w doniesieniach, romans pojawił się w życiu Adele niespodziewanie. Wokalistka wróciła do domu w Londynie, kiedy złagodzono lockdown. Spotkała się wówczas z dawnym przyjacielem i oboje zdali sobie sprawę, że nie są sobie obojętni.

"Mieli już solidne fundamenty przyjaźni, na których szybko udało im się zbudować nową relację. Oboje są bardzo szczęśliwi" - zapewnia informator.

Adele jest mamą ośmioletniego Angelo, jednak piosenkarka podobno jest otwarta na ponowne powiększenie rodziny. Jej nowy partner ma podzielać jej zdanie.

"Adele nigdy nie ukrywała, że chce mieć więcej dzieci. Twierdzi, że jej nowy chłopak jest na to zdecydowany na rodzicielstwo jeszcze bardziej niż ona" - informuje źródło.

RadioZET.pl/Mirror