Obserwuj w Google News

Adele wystąpiła na weselu przyjaciółki. Tak chuda jeszcze nie była [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
17.02.2020 13:54
Zareaguj Reakcja

Adele robi ostatnio furorę w internecie nie za sprawą muzyki, ale wielkiej metamorfozy. Brytyjska piosenkarka wystąpiła niedawno na weselu przyjaciółki, gdzie zaprezentowała swoją nową szczupłą sylwetkę. Adele nie tylko zaśpiewała przebój „Rolling in the Deep”, ale również zdradziła, kiedy ukaże się jej nowa płyta.

Adele wystąpiła na weselu przyjaciółki tak chuda jeszcze nie była wideo
fot. Twitter screen

Adele wystąpiła na weselu przyjaciółki. Tak chuda jeszcze nie była

Adele pojawiła się ostatnio na weselu swojej przyjaciółki w Londynie. Wokalistka postanowiła zrobić niemałą niespodziankę koleżance. W pewnym momencie weszła na małą scenę i dała spontaniczny występ przed tłumem gości, śpiewając m.in. swój niezapomniany hit „Rolling in the Deep” z 2010 roku.

>>  Kinga Rusin tłumaczy się ze zdjęcia po Oscarach. "Adele sama je wybrała"

Nagrania z występu Adele na weselu niemal natychmiast wyciekły do internetu. Widzimy na nich bardzo szczupłą piosenkarkę, która od kilku miesięcy przechodzi prawdziwą metamorfozę za sprawą specjalnej diety i regularnych ćwiczeń. Trzeba przyznać, że w takiej formie jeszcze nigdy jej nie widzieliśmy. Internauci zwrócili uwagę nie tylko na sylwetkę Brytyjki, ale także jej długie włosy.

Adele: kiedy nowa płyta?

Nowa płyta Adele zbliża się wielkimi krokami. W trakcie spontanicznego występu na weselu piosenkarka zdradziła, że jej długo wyczekiwany album ukaże się najprawdopodobniej już we wrześniu.

Informacja o premierze kolejnej płyty Adele nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona w mediach, ale wszystko na to wskazuje, że już wkrótce usłyszymy jej nowy singiel.

Adele wydała dotąd trzy albumy, które stały się światowymi bestsellerami. Ostatnia płyta „25” została wydana w 2015 roku i pobiła wszelkie rekordy popularności. W ciągu dziesięcioletniej kariery Brytyjka nagrała wiele przebojów, m.in. „Rolling in the Deep”, „Hello”, „Skyfall”, „Someone Like You” czy „Set Fire to the Rain”.

Dziś Adele ma na swoim koncie 15 nagród Grammy i jest jedną z najlepiej sprzedających się artystek w historii muzyki. 

 

RadioZET.pl/PK