Obserwuj w Google News

Adele przesadziła z odchudzaniem? Nowe zdjęcia piosenkarki zszokowały fanów [FOTO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
07.01.2020 11:18
Zareaguj Reakcja

Adele zmieniła się nie do poznania. W ostatnich miesiącach słynna piosenkarka drastycznie schudła i przeszła prawdziwą metamorfozę. Najnowsze zdjęcia Adele zaniepokoiły jednak fanów. Zdaniem wielu internautów 31-letnia wokalistka mogła przesadzić z odchudzaniem.

Adele przesadziła z odchudzaniem nowe zdjęcia piosenkarki zszokowały fanów foto
fot. PacificCoastNews/EAST NEWS

Adele przesadziła z odchudzaniem? Nowe zdjęcia piosenkarki zszokowały fanów

Adele przesadziła z odchudzaniem? Najnowsze zdjęcia 31-letniej piosenkarki, które zrobiono na Karaibach, zszokowały fanów.

Od wielu miesięcy mówi się o spektakularnej metamorfozie Brytyjki, która zaczęła regularnie ćwiczyć i stosować specjalną dietę. Nowe zdjęcia Adele z plaży na wyspie Anguilla wywołały jednak sporo komentarzy. Niektórzy fani zaczynają twierdzić, że artystka przesadziła z szybkim odchudzaniem i zaczyna wyglądać niezdrowo.

Trzeba przyznać, że Adele zmieniła się nie do poznania. Choć fani zaczęli się martwić o jej zdrowie, to wygląda jednak na to, że piosenkarka czuje się świetnie i sprawia wrażenie bardzo szczęśliwej.

Kiedy nowa płyta Adele?

Nowa płyta Adele to jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów. Choć mówiło się bardzo głośno, że krążek ukaże się w 2019 roku, artystka nie zdecydowała się na wydanie płyty. Wszystko więc na to wskazuje, że nowy album Adele pojawi się w sklepach już w tym roku.

Adele wydała dotąd trzy albumy, które stały się światowymi bestsellerami. Ostatnia płyta „25” została wydana w 2015 roku i pobiła wszelkie rekordy popularności. W ciągu dziesięcioletniej kariery Brytyjka nagrała wiele przebojów, m.in. „Rolling in the Deep”, „Hello”, „Skyfall”, „Someone Like You” czy „Set Fire to the Rain”.

Dziś Adele ma na swoim koncie 15 nagród Grammy i jest jedną z najlepiej sprzedających się artystek w historii muzyki.   

 

RadioZET.pl/PK