Obserwuj w Google News

O MÓJ BOŻE, Adele. Wokalistka opublkowała klip do utworu "Oh My God" [WIDEO]

2 min. czytania
13.01.2022 12:56
Zareaguj Reakcja

Adele opublikowała drugi kip promujący jej najnowszą płytę "30". Właśnie ukazał się wyjątkowy teledysk do piosenki "Oh My God".

Adele
fot. mat.prasowe/ Sony Music Polska

Adele przeżywa ostatnio bardzo intensywny czas. Artystka wydała płytę "30", która z miejsca stała się hitem sprzedażowym. Wokalistka podjęła również kilka decyzji dotyczących jej koncertów, które wzbudziły kontrowersje.

Adele z klipem do utworu "Oh My God" [WIDEO]

Jednak jej aktywność nadal skupia się na promocji nowego materiału. Artystka opublikowała właśnie drugi teledysk z albumu "30".

Redakcja poleca

Przy pracy nad klipem brytyjska wokalistka ponownie spotkała się z Samem Brownem, reżyserem odpowiadającym za oprawę "Rolling In The Deep”.

W opisie wideo czytamy:

Ruch i energia, których doświadczymy w ilustracji, podkreślają duszny klimat samej piosenki. Tak samo jak słowa "Wiem, że to złe, ale chcę się bawić”.

Oglądaj

Adele "30" światowym hitem. Podbija listy przebojów na całym globie

Czwarty album Adele dominuje listy przebojów na całym globie. Płyta osiągnęła w Polsce platynowy status w zaledwie kilka tygodni po premierze. Wokalistka może się też pochwalić potrójnie platynową płytą w Stanach Zjednoczonych oraz podwójną platyną w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji i Korei Południowej.

5 największych koncertów wszech czasów. Do kogo należy rekord? [ZDJĘCIA]

"30” to najlepiej sprzedająca się płyta zagranicznego artysty w Polsce w 2021 roku. Krążek utrzymywał się na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się płyt według magazynu Billboard przez siedem tygodni. To także jedyny album, który sprzedał ponad milion fizycznych kopii w ubiegłym roku.

Utworem, który jeszcze przed premierą wprowadził nas w klimat płyty, był "Easy On Me”. Numer zajmował pierwszą pozycję listy Billboard Hot 100 przez osiem tygodni. To także najczęściej grana piosenka w amerykańskich stacjach radiowych. Utrzymała się na tej pozycji przez sześć tygodni, bijąc tym samym o tydzień poprzedni rekord artystki z utworem "Rolling In The Deep”. 21 stycznia 2022 roku Adele zacznie także swoją niezwykłą rezydenturę "WEEKENDS WITH ADELE” w Las Vegas.