Obserwuj w Google News

Adam Perkins nie żyje. Muzyk i gwiazdor TikToka miał zaledwie 24 lata

2 min. czytania
15.04.2021 10:11
Zareaguj Reakcja

Adam Perkins nie żyje. Amerykański muzyk i gwiazdor mediów społecznościowych zmarł w wieku zaledwie 24 lat. Śmierć młodego artysty potwierdził jego brat bliźniak. Perkins zdobył ogromną popularność za sprawą nagrań publikowanych w serwisach Vine i TikTok.

Adam Perkins nie żyje. Muzyk i gwiazdor TikToka miał zaledwie 24 lata
fot. shutterstock.co

Adam Perkins nie żyje. Amerykański muzyk zmarł 11 kwietnia – poinformował jego brat bliźniak, Patrick. Gwiazdor Vine i TikToka miał zaledwie 24 lata.

Adam Perkins nie żyje. Muzyk i gwiazdor TikToka miał zaledwie 24 lata

Brat bliźniak nie ujawnił dokładnej przyczyny śmierci Adama Perkinsa. W mediach społecznościowych opublikował kilka bardzo poruszających wpisów na temat swojego zmarłego brata.

Nawet nie potrafię wyrazić słowami, co oznacza dla mnie ta strata. Często zadawało mi się pytanie: "Jak to jest być bliźniakiem?". Moja odpowiedź brzmiała zazwyczaj: "Jak to jest NIE być bliźniakiem?". To jedyny świat, który znam. Staram się znaleźć słowa, które pozwolą mi wytłumaczyć, jak będzie wyglądać życie na tym świecie bez niego – napisał.

Patrick wyznał, że zamierza oddać hołd bratu i wyda jego debiutancki album „Latch Relay” na limitowanym winylu.

Zobacz także:  DMX nie żyje. Do sieci trafił nowy utwór rapera z gościnnym udziałem członka Deep Purple

Kim był Adam Perkins, który zmarł w wieku 24 lat?

Adam Perkins zdobył ogromną popularność dzięki mediom społecznościowym. Kilka lat temu zrobił furorę w słynnej niegdyś aplikacji Vine, gdzie opublikował parodię reklamy jednej z amerykańskich sieci restauracji. W ciągu zaledwieroku klip obejrzano ponad 20 milionów razy, a przed zamknięciem serwisu jego profil polubiło 300 tysięcy fanów.

Później Adam Perkins zaczął publikować nagrania na TikToku, gdzie także cieszył się sporą popularnością i był obserwowany przez kilkadziesiąt tysięcy użytkowników.

W 2018 roku Adam Perkins wydał swoją pierwszą płytę „Latch Relay”.

Zobacz także: Trinity nie żyje. Słynny artysta reggae zmarł w wieku 67 lat

RadioZET.pl/people.com,deadline.com