Obserwuj w Google News

Adam Kalinowski zagrał koncert w oknie. Zaśpiewał wielki hit dla mieszkańców Gdańska [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
29.04.2020 10:15

Adam Kalinowski, mieszkaniec Gdańska i uczestnik ostatniej edycji „Idola”, zagrał koncert w oknie swojego mieszkania. Wokalista zaśpiewał specjalnie dla sąsiadów wielki hit „Behind Blue Eyes”. Nagranie robi furorę w internecie.

Adam Kalinowski zagrał koncert w oknie dla mieszkańców Gdańska wideo
fot. Facebook

Adam Kalinowski zagrał koncert w oknie dla mieszkańców Gdańska

Adam Kalinowski to wokalista zespołu Black Jeans. Miliony widzów miało okazję poznać młodego artystę z Łomży podczas ostatniej edycji programu „Idol”, w której zajął wysokie 5. miejsce.

Obecnie muzyk mieszka w Gdańsku. Kilka dni temu Adam Kalinowski postanowił przygotować niespodziankę dla sąsiadów i mieszkańców dzielnicy Wrzeszcz. Wokalista pojawił się w oknie swojego mieszkania i zagrał koncert dla przechodniów. Zaśpiewał na żywo przebój „Behind Blue Eyes”, który w oryginale nagrali The Who, ale ogromną popularnością cieszył się cover nagrany przez zespół Limp Bizkit w 2003 roku.

Wideo z koncertu Adama Kalinowskiego w oknie trafiło do sieci i natychmiast zrobiło furorę wśród internautów. Pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

„I to są te pozytywne momenty w tej całej "pandemii"”, „Brawo! Takie zachowania jednoczą ludzi”, „Dziękuję za ten film. Wzruszyłam się” — piszą zachwyceni internauci.

RadioZET.pl/PK