Obserwuj w Google News

Polska raperka o kulisach branży. Wokalistka zdradziła, jakie niemoralne propozycje dostaje

Joanna Chojnacka
1 min. czytania
01.04.2022 08:51

AdMa z kolejnym kontrowersyjnym singlem. Artystka zdradziła kulisy branży muzycznej w utworze "Slash!" promującym jej najnowszy krążek.

AdMa
fot. AdMa/YouTube

AdMa to polska raperka, która wróciła niedawno po trzech latach ciszy z nowym singlem "Upiorne Urodziny". Kawałek zapowiada płytę "Slash!". Już w pierwszym singlu artystka poruszyła kontrowersyjny temat problemów z wytwórnią czy sytuacji na scenie.

AdMa powraca z kolejnym kontrowersyjnym singlem 

Drugi, tytułowy singiel raperki wywołał kolejną burzę. Produkcją numeru zajął się Atutowy. AdMa w najnowszym utworze nie przebiera w słowach i zdradza kulisy muzycznej branży.

Redakcja poleca

Artystka opowiada w numerze o niemoralnych propozycjach, które składały jej osoby ze środowiska muzycznego.

Zapraszają mnie debile na kąpiele błotne w wannie
Jak kiedyś porobię screeny, pół mainstreamu topię w bagnie

Oglądaj

AdMa ostro o branży muzycznej w utworze "Slash!"

Jak czytamy w zapowiedzi krążka "Slash!":

Mocne linijki, kuszący wokal oraz osobliwa historia nie pozwolą odbiorcy przejść obojętnie obok albumu "Slash!”. AdMa zgrabnym cięciem podsumowuje przeszłość i używając ostrego języka, definiuje teraźniejszość.

Sama AdMa zachęca do swojej muzyki słowami:

Jeśli odczuwasz silne emocje, widząc dramat, który cię spotkał i zaczynasz czuć coraz większą złość, która w tobie narasta, to nie widzę innej drogi jak uczynić z niej motor napędowy do stworzenia najmocniejszej tekstowo płyty w karierze.