Obserwuj w Google News

50 Cent pozwał właścicielkę kliniki. Opowiadała o powiększeniu penisa przez rapera

2 min. czytania
20.09.2022 15:40
Zareaguj Reakcja

50 Cent pozwał właścicielkę kliniki Perfection Plastic Surgery i MedSpa w Miami. Raper domaga się odszkodowania i zaprzestania wykorzystywania jego zdjęć.

50 Cent
fot. JACK GUEZ/AFP/East News

50 Cent pozwał właścicielkę kliniki z Miami. Kobieta miała sugerować, że raper powiększył sobie penisa. Prawnicy gwiazdora zaprzeczają temu procederowi.

50 Cent pozwał właścicielkę kliniki w Miami

50 Cent złożył pozew w sądzie federalnym. W usuniętym już artykule dla Shade Room pojawiły się zdjęcia z raperem. Na jednym z nich artysta stoi z Angelą Kogan, właścicielką kliniki Perfection Plastic Surgery i MedSpa w Miami.

Redakcja poleca

Kogan miała wykorzystać zdjęcie w artykule, w którym wymieniła 50 Centa wśród swoich znanych klientów, którzy wykonali w jej klinice zabieg powiększenia penisa. Oprócz zdjęcia głównego, w środku tekstu miała znajdować się również fotografia pacjenta w szpitalnej koszuli z emotikoną bakłażana w miejscu genitaliów.

50 Cent nie powiększył sobie penisa? Raper zaprzecza doniesieniom i pozywa właścicielkę kliniki

Prawnicy 50 Centa w pozwie zaprzeczyli, jakoby raper przeszedł zabieg, o którym napisano w artykule. Oskarżenie dotyczy również podwójnego wykorzystania zdjęcia rapera w celach komercyjnych bez jego zgody.

W dokumencie czytamy:

Ta sprawa dotyczy nadużycia dobrego mienia popularnego artysty i biznesmena przez pozbawioną skrupułów właścicielkę firmy dla własnych korzyści ekonomicznych. Nasz klient nigdy nie miał wykonywanej operacji penisa, nigdy nie przeszedł żadnej operacji plastycznej w klinice oskarżonej i nigdy nie wyraził zgody na publikację jego zdjęć w celach komercyjnych.

Adwokaci 50 Centa podkreślają, że artykuł naraził muzyka na kpiny oraz zaszkodził jego reputacji zawodowej i osobistej. Prawnicy rapera domagają się nakazu zaprzestania dalszego wykorzystywania wizerunku rapera przez Kogan oraz "milionów dolarów" odszkodowania.

RadioZET.pl/NME