Obserwuj w Google News

5 Seconds of Summer zmieniają datę koncertu w Polsce. Kiedy wystąpią w Krakowie?

2 min. czytania
24.03.2021 10:16

5 Seconds of Summer zmieniają datę koncertu w Polsce. Jeden z najsłynniejszych australijskich zespołów wystąpi w 2022 roku w TAURON Arenie Kraków. Na koncert 5 Seconds of Summer zaprasza Radio ZET.

5 Seconds of Summer
fot. mat. prasowe

5 Seconds of Summer to obecnie jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie. Koncerty australijskiej grupy przyciągają tysiące fanów. W związku z trwającą pandemią koronawirusa 5 Seconds of Summer musieli przenieść występ w Polsce na inny termin. Znamy nową datę koncertu w Krakowie.

5 Seconds of Summer zmieniają datę koncertu w Polsce. Kiedy wystąpią w Krakowie?

5 Seconds of Summer wystąpią 28 kwietnia 2022 roku w TAURON Arenie Kraków.

Organizatorzy koncertu poinformowali, ze bilety zakupione na poprzednią datę koncertu zachowują ważność. Istnieje również możliwość wymiany wejściówek na voucher, który będzie można zrealizować podczas zakupu biletów na inne wydarzenia Alter Art. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej agencji.

5 Seconds Of Summer należą do grona artystów posiadających najbardziej oddany fanbase na świecie, a ich koncert jest obecnie jednym z najbardziej wyczekiwanych w Polsce. Formacja powstała w 2011 roku z inicjatywy szkolnych kolegów - Luke'a Hemmingsa, Michaela Clifforda i Caluma Hooda, a w tym samym roku dołączył do nich perkusista Ashton Irwin.

Chociaż nie posiadali żadnej promocji poza social mediami, ich pierwsza EP-ka „Unplugged” trafiła w 2012 roku na 3. miejsce iTunes w Australii i szybko zaczęła docierać poza granice ich kraju. W latach 2013-2014 dołączyli do One Direction podczas międzynarodowej trasy. Szybko zyskali nowych fanów w Ameryce Północnej i Europie, a ich kolejna EP-ka „She Looks So Perfect” debiutowała na 2. miejscu w USA.

Kiedy w maju 2014 roku wydawali imienny debiutancki album, nie było wątpliwości, co do ich statusu – płyta zajęła pierwsze miejsca w kilkunastu krajach. Do tej pory formacja wydała 4 albumy. Ostatni z nich, „CALM”, ukazał się w marcu ubiegłego roku i spotkał się ze świetnym przyjęciem, trafiając na szczyty notowań między innymi w Australii i Wielkiej Brytanii.

RadioZET.pl/mat.prasowe