Obserwuj w Google News

5 Seconds of Summer już 28 kwietnia w Polsce. 6 przebojów, które usłyszymy na żywo w Krakowie

Piotr Krajewski
2 min. czytania
05.04.2022 14:56
Zareaguj Reakcja

5 Seconds of Summer wystąpią już 28 kwietnia w Krakowie w ramach światowej trasy "Take My Hand World Tour". Podczas koncertu w Polsce nie zabraknie największych hitów z repertuaru australijskiego zespołu. Oto 6 przebojów 5 Seconds of Summer, które na pewno usłyszymy w Krakowie. Na koncert zaprasza Radio ZET.

5 Seconds of Summer
fot. mat. prasowe

5 Seconds of Summer to obecnie jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie. Nic więc dziwnego, że tysiące polskich fanów czekają na koncert w Krakowie, który odbędzie się już 28 kwietnia.

5 Seconds of Summer: koncert Polska 2022. 6 przebojów, które usłyszymy w Krakowie

Zespół 5 Seconds of Summer rozpoczął właśnie światową trasę "Take My Hand World Tour" koncertami na Wyspach Brytyjskich. Po kilku występach w Wielkiej Brytanii i Irlandii muzycy wyruszą na kontynent, aby promować swój ostatni album zatytułowany "Calm". Odwiedzą m.in. Niemcy, Francję, Włochy, Austrię i oczywiście Polskę.

Ostatnie bilety na koncert 5 Seconds of Summer w Tauron Arena Kraków są jeszcze w sprzedaży. Szczegółowe informacje na temat wejściówek można znaleźć na stronie internetowej Alter Artu.

Grupa powstała w Sydney w 2011 roku z inicjatywy szkolnych kolegów - Luke'a Hemmingsa, Michaela Clifforda i Caluma Hooda, a w tym samym roku dołączył do nich perkusista Ashton Irwin. Podczas koncertu 5 Seconds of Summer w Polsce nie zabraknie ich największych przebojów, w tym wielkiego hitu "Youngblood", na którego punkcie oszalał cały świat. Pojawią się także najnowsze single "Complete Mess" i "Take My Hand".

Poniżej prezentujemy 6 przebojów 5 Seconds of Summer, które na pewno usłyszymy 28 kwietnia w Krakowie.

"Youngblood"

"Easier"

"She Looks So Perfect"

"Teeth"

"Amnesia"

"Who Do You Love"