Obserwuj w Google News

Natasza Urbańska pokazała zdjęcie z Nicole Scherzinger. Fani: "Bijesz ją na głowę"

2 min. czytania
09.07.2024 10:27

Natasza Urbańska i Nicole Scherzinger wystąpiły na urodzinach miliardera Pawła Marchewki. Artystki uwieczniły spotkanie wspólnym zdjęciem, a polska gwiazda wrzuciła je do sieci. "Przyćmiłaś Nicole swoją urodą" - zachwycają się fani 46-latki.

Natasza Urbańska pokazała zdjęcie z Nicole Scherzinger
fot. instagram.com/nataszaofficial

Natasza Urbańska i Nicole Scherzinger na wspólnym zdjęciu

Natasza Urbańska to prawdziwa kobieta-orkiestra. 46-latka śpiewa, tańczy, występuje na deskach teatru i pełni funkcję trenerki w programie muzycznym "The Voice Kids". Ponadto z powodzeniem rozwija swoje profile w mediach społecznościowych. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją już 180 tysięcy osób, dzieli się kulisami pracy, a także pokazuje wybrane fragmenty z życia prywatnego. 

Redakcja poleca

Ostatnio gwiazda została zaproszona na urodziny polskiego miliardera Pawła Marchewki, co również zrelacjonowała na swoim profilu. 46-latka pojawiła się tam nie tylko w roli gościa, ale również artystki. Poza nią na imprezie wystąpiła między innymi  Nicole Scherzinger. Piosenkarki uwieczniły spotkanie wspólnym zdjęciem, a następnie Urbańska wrzuciła je do sieci. Polka zadała szyku w krótkiej, błyszczącej sukience z głębokim dekoltem i zmysłowym rozcięciem na nodze. Z kolei była członkini zespołu The Pussycat Dolls zaprezentowała się w dopasowanej kreacji z licznymi prześwitami, do której dobrała czarną kamizelkę. 

Natasza Urbańska zachwyciła fanów. "Przyćmiłaś Nicole swoją urodą"

Zdjęcie opublikowane na instagramowym profilu Nataszy Urbańskiej błyskawicznie obiegło media społecznościowe. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wielu użytkowników platformy stwierdziło, że 46-letnia Polka prezentuje się lepiej niż amerykańska gwiazda. "Nicole zawsze wydawała się piękna, ale ty bijesz ją na głowę" - ocenił jeden z internautów. "Nigdy nie sądziłam, że to powiem, ale przyćmiłaś Nicole swoją urodą. Nie wiem, co się tutaj stało, ale wyglądasz zjawiskowo" - dodał inny. 

W kolejnych komentarzach możemy przeczytać podobne opinie: "Obie jesteście piękne. Szczerze mówiąc, myślałam, że Nicole super wygląda na swój wiek. Sprawdziłam, że jesteście równolatkami, ale pani wygląda o wiele lepiej - świeżej. (...) Dla Pani dosłownie zatrzymał się czas, wszystko wygląda bardzo naturalnie", "Wyglądasz jak milion dolarów", "Jedna z piękniejszych kobiet w Polsce".

Źródło: Radio ZET

Nie przegap