Obserwuj w Google News

Agata Rubik odpowiada na hejt internauty. Skrytykował jej nastoletnią córkę

2 min. czytania
09.07.2024 11:38

Agata Rubik zorganizowała na swoim instagramowym profilu serię pytań i odpowiedzi. Jeden z internautów postanowił poruszyć temat 15-letniej Heleny i jej - według niego - niestosownych stylizacji. Żona znanego kompozytora długo nie zwlekała z odpowiedzią.

Skrytykował stroje 15-letniej córki Agaty Rubik
fot. instagram.com/piotr_rubik

Internauta skrytykował stylizacje 15-letniej córki Agaty Rubik

Agata Rubik poznała swojego przyszłego męża w 2005 roku na konkursie Miss Polonia - Piotr był odpowiedzialny wówczas za oprawę muzyczną wydarzenia. Trzy lata później para wzięła ślub. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci: córeczek Heleny oraz Alicji. Jakiś czas temu rodzina postanowiła wyprowadzić się z Polski i przenieść do USA. Na początku roku Rubikowie kupili mieszkanie w słonecznym Miami na Florydzie. 

- 1106760

"7 miesięcy w Stanach i pierwsze mieszkanie! Od początku bardzo chcieliśmy kupić ten apartament, który udało nam się wynająć w lipcu. Są takie miejsca, że wchodzisz i od razu czujesz, że to jest to. Jednak, co wcale nas nie dziwiło, właściciel nieruchomości powiedział nam od razu, że ono nie jest na sprzedaż i nie interesuje go żadna nasza propozycja. […] Niespodziewanie miesiąc temu dostaliśmy telefon, że właściciel zmienił zdanie i musi sprzedać „nasz” apartament jak najszybciej. Albo nam, albo z nami. W życiu nie ma przypadków, dlatego nie zastanawialiśmy się ani chwili" - zdradziła Agata Rubik.

Redakcja poleca

37-letnia gwiazda, jak na prawdziwą influencerkę przystało, chętnie relacjonuje swoje życie w USA na Instagramie. Opowiada obserwatorom między innymi o różnicach między ojczyzną a Stanami. Ostatnio Agata Rubik zrobiła na Instagramie tak zwane Q&A (questions and answers) i odpowiedziała na kilka nurtujących fanów pytań. Jedno z nich dotyczyło jej starszej córki - Heleny.

Agata Rubik odpowiada na hejt internauty

Jeden z obserwatorów celebrytki zapytał Agatę Rubik o jej starszą córkę Helenę, która w tym roku skończyła 15 lat. Według internauty dziewczyna ubiera się niestosownie do swojego wieku. "Dlaczego Hela w tak młodym wieku nosi tak wydekoltowane bluzki/sukienki?" - zwrócił uwagę użytkownik Instagrama. Agata Rubik długo nie zwlekała z odpowiedzią. "Hela ubiera się tak, jak lubi, a ja nie widzę w tym nic niestosownego" - stwierdziła krótko.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap