Obserwuj w Google News

Agata Duda zaskoczyła stylizacją w Kielcach. Taki strój to u niej rzadkość!

2 min. czytania
09.07.2024 09:19

Agata Duda wybrała się do Kielc na spotkanie z zawodnikami Olimpiad Specjalnych Polska. Pierwsza dama zostawiła eleganckie garsonki i sukienki w szafie i zaprezentowała się w białym sweterku. Taki widok to rzadkość!

Agata Duda zaskoczyła stylizacją w Kielcach
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Agata Duda w białym sweterku i spodniach. Taki widok to rzadkość

Agata Kornhauser-Duda nie może narzekać na brak obowiązków. Pierwsza dama bierze udział w przeróżnych wydarzeniach, co skrupulatnie relacjonowane jest na jej oficjalnym profilu na Instagramie. Ostatnio małżonka Prezydenta ruszyła do Kielc, by spotkać się z zawodnikami Olimpiad Specjalnych Polska - uczestnikami VII Ogólnopolskiego Mityngu Lekkoatletycznego oraz VI Ogólnopolskiego Turnieju Bocce.

Redakcja poleca

Pierwsza dama zaskoczyła stylizacją. Kojarzona głównie z sukienkami, ołówkowymi spódnicami i eleganckimi garsonkami, tym razem wskoczyła w biały sweter z modnym splotem warkoczykowym i głębokim dekoltem w kształcie litery V oraz w czarne spodnie. Agata Duda nie zapomniała również o dodatkach. Tego dnia postawiła na złotą biżuterię w postaci subtelnych kolczyków oraz minimalistycznego zegarka.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy małżonka Prezydenta decyduje się na bardziej casualową stylizację. Nie tak dawno  Agata Duda wzięła udział w zabawie terenowej zorganizowanej w ramach Ogólnopolskiego Dnia Młodych Sportowców Olimpiad Specjalnych Polska, podczas której zaprezentowała się w dopasowanych jeansach, białej koszulce i długiej, beżowej marynarce z charakterystycznymi kieszeniami. Całość uzupełniały granatowe, pasujące kolorystycznie do spodni trampki. 

Jak czytamy na oficjalnej stronie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, od początku działalności w roli pierwszej damy Agata Kornhauser–Duda patronuje ruchowi Olimpiad Specjalnych Polska. Wspiera sportowców, trenerów i opiekunów - wielokrotnie gościła ich w Pałacu Prezydenckim,  a także kibicowała podczas rozgrywek. W ubiegłym roku w Berlinie towarzyszyła polskiej reprezentacji podczas Ceremonii Otwarcia Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych i obserwowała sportowe zmagania.

Źródło: Radio ZET/prezydent.pl

Nie przegap