Obserwuj w Google News

Test osobowości. Jaka będzie twoja starość? Ta iluzja optyczna da ci odpowiedź

2 min. czytania
09.07.2024 15:54

Co widzisz na tym obrazku? Symbol, na który zwracasz uwagę, mówi prawdę na temat twojego charakteru. Sprawdź, jaka wynika z niej wróżba na twoją starość.

Psychotest
fot. link.springer.com

Psychotest. Jaka będzie twoja starość? Ta iluzja optyczna da ci odpowiedź

Chcesz wiedzieć, co czeka cię na starość? Rozwiąż ten test psychologiczny i sprawdź, w jakim kierunku zmierza twoje życie. Pamiętaj jednak, że przyszłość zależy od nas i w każdej chwili możemy ją zmienić. Nasz psychotest podpowie ci, czego możesz się spodziewać, jeśli nie wprowadzisz żadnych istotnych przekształceń do swojego obecnego świata.

Ten niezwykły obraz namalował meksykański malarz, Octavio Ocampo. Dzieło jest pełne znaczących symboli, których wymowa ma głębokie powiązania z psychologią. Na tej podstawie można określić, jaka przyszłość czeka badaną osobę. Chcesz wiedzieć, co zdradza twój charakter? Sprawdź!

Psychotest
fot. link.springer.com

1. Młode twarze po lewej stronie.

Długo będziesz żegnać lata młodości, o ile w ogóle się na to zdecydujesz. Chcesz zachować piękny wygląd i wiesz, że w dzisiejszych czasach jest to możliwe. Możesz ukrywać swoje oznaki starzenia, wykonywać zabiegi kosmetyczne i dobierać stroje, które optycznie odejmują lat. Zachowaj jednak umiar, by móc pozostać młodym duchem. Ludzie zestresowani tym, że ich ciało się zmienia, mają smutne i niepewne spojrzenie. A to przecież uśmiech najbardziej nas odmładza!

Pozostań w kontakcie ze swoim wewnętrznym dzieckiem, wspominaj też piękne lata życia. Im więcej nosisz w sobie wdzięczności, tym więcej dobrych zdarzeń przyciągniesz do siebie w tej chwili. Kluczem do sukcesu jest docenianie tego, co się ma.

2. Kamienne twarze po prawej stronie. 

Twój wzrok zmierza w kierunku skał, bo kojarzą ci się ze stabilnością i silnym oparciem. Ich bezruch w żaden sposób ci nie przeszkadza. Starość wydaje ci się okresem, w którym warto się wreszcie zatrzymać i odpocząć po wieloletniej wędrówce. Czytanie książek, oglądanie telewizji, przesiadywanie w fotelu i rozmowy z bliskimi - to wszystko sprawiłoby ci dużą przyjemność. 

Jeśli po przeczytaniu tych słów poczułeś/aś, że wcale tego nie pragniesz, wynik testu sygnalizuje twoje zmęczenie albo uczucie przytłoczenia. Podświadomie chcesz uciec od czegoś, co cię męczy. Nie chcesz brać za to odpowiedzialności ani musieć o tym rozmawiać. Pozbądź się tego problemu, a nabierzesz energii.

3. Zwierzęta. 

Nie wierzysz w podział na młode i stare lata. Twój sposób myślenia wykracza poza schematy, więc z łatwością udało ci się dostrzec niewielkie wizerunki zwierząt na wysokości oczu, nosów i ust postaci. Być może nawet widzisz rybę ukrytą w dolnym lewym rogu? Im więcej zwierząt zauważasz, tym większe masz szanse na to, że nawet nie poczujesz upływającego czasu. 

Większość zwierząt jest ukazana w dynamicznym ruchu. Nie są zmęczone, a zamiast tego przepełnia je pierwotna, biologiczna energia. Ty też możesz ją w sobie poczuć. Jeśli chcesz jak najdłużej zachować młodość, pomoże ci w tym ruch na świeżym powietrzu. Postaw na częste spacery na łonie natury, a szybko zapomnisz o zmartwieniach, zgorzknieniu czy niepokoju. 

Źródło: Radio ZET

Nie przegap