Obserwuj w Google News

Ten psychotest wskaże twoje głębokie obawy. Wystarczy, że wybierzesz rysunek

2 min. czytania
Aktualizacja 11.07.2024
11.07.2024 06:03

Który z elementów obrazka najbardziej cię przyciąga? Ten psychotest może cię zaskoczyć. Jego autorzy twierdzą, że twój wybór ma szansę opowiedzieć o wewnętrznych ranach i obawach, które w sobie nosisz.

Psychotest
fot. @psych_talks/TikTok/screen

Działanie testu nie jest potwierdzone naukowo, a artykuł może być nieodpowiedni dla osób zmagających się ze zdrowiem psychicznym. Ten obrazek jest sposobem na ciekawe spędzenie wolnego czasu, ale nie zastąpi diagnozy ani nie odzwierciedli prawdziwego stanu osoby rozwiązującej. Jeśli odczuwasz pogorszenie zdrowia psychicznego – nie bój się prosić o pomoc. Zgłoś się do specjalisty.

Psychotest. Czego najbardziej obawiasz się w życiu?

Chcesz dokonać głębszej introspekcji i zastanowić się nad trudniejszymi sferami swojego życia? Spróbuj przystąpić do upowszechnionego w sieci obrazkowego psychotestu. Jego autorzy twierdzą, że zaznaczona przez ciebie odpowiedź może wiązać się z twoimi obawami, problemami i wewnętrznymi ranami. Masz szansę na sprawdzenie, czy ich zapewnienia przynajmniej odrobinę pokrywają się z rzeczywistością.

Zasady testu są wyjątkowo proste. Przyjrzyj się obrazkowi zamieszczonemu na górze strony oraz w poniższym nagraniu. Spójrz na cztery widoczne rysunki i wybierz jeden z nich.

Wyniki psychotestu. Który obrazek wybierasz?

Udało ci się wskazać rysunek, który najbardziej cię przyciąga? Czas zapoznać się z wynikami. O czym może świadczyć twój wybór?

  • Obrazek nr 1: twoją największą obawą jest odrzucenie. Być może walczysz z niską samooceną i niewielką pewnością siebie. Z tego względu tworzenie relacji z nowymi osobami sprawia ci trudność. Wiele komentarzy bierzesz do siebie i odczytujesz jako atak.
  • Obrazek nr 2: twoją największą obawą jest zdrada. Masz poczucie, że nikomu nie można do końca zaufać. Nie otwierasz się przed innymi; potrafisz za to słuchać, przez co cieszysz się reputacją dobrego kompana. Miewasz tendencje do niebycia w pełni sobą.
  • Obrazek nr 3: twoją największą obawą jest upokorzenie. Zdarza ci się wpadać w zależność od innych, więc zazwyczaj oczekujesz ich akceptacji. Widzisz w sobie wiele wad. Zawsze starasz się robić to, co najlepsze w oczach twojego otoczenia, zapominając o sobie.
  • Obrazek nr 4: twoją największą obawą jest bycie opuszczonym. Jesteś towarzyską osobą otoczoną przyjaciółmi, ale samotność cię przeraża. Musisz zastanowić się, jak popracować nad tym uczuciem.

Źródło: Radio ZET/@psych_talks

Nie przegap