Obserwuj w Google News

Tarot na drugą połowę 2024 roku. Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

4 min. czytania
10.07.2024 10:06

Co przyniosą ci nadchodzące miesiące? Poznaj swój horoskop z kart tarota i sprawdź, jaka energia będzie dominować w twoim życiu. Oto twoja wróżba na drugą połowę roku.

Horoskop z kart tarota na drugą połowę 2024 roku
fot. Shutterstock

Tarot na drugą połowę 2024 roku. Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

Lato to czas, w którym niemal każdy choć przez chwilę rozmyśla o przyszłości. Wiemy, że mamy za sobą pierwszą połowę roku, i chociaż wakacje dają nam szansę oderwać się od życia codziennego, będziemy musieli do niego powrócić. W sezonie zodiakalnego Raka łatwo wpaść w zagubienie, dać się ponieść emocjom, uciec od teraźniejszości do wspomnień. Wielu z nas brakuje wewnętrznego prowadzenia, które pomogłoby wyznaczyć kurs na najbliższe miesiące. Co będzie dla ciebie najlepszą radą na drugą połowę 2024 roku? Zapytaliśmy o to karty tarota

Redakcja poleca

Tarot na drugą połowę 2024 roku - Baran

Baran. Twoje ambicje będą teraz większe niż kiedykolwiek, ale bez planu niewiele zdziałasz. Karta 8 Denarów zachęca cię do znalezienia w sobie dyscypliny i poświęcenia czasu na samodzielną pracę nad swoimi celami. Możesz je osiągnąć, jednak wymaga to od ciebie uporu. Jest on twoją mocną stroną, więc spróbuj to wykorzystać. 

Tarot na drugą połowę 2024 roku - Byk

Byk. Będziesz łączyć ludzi, tworzyć wokół siebie nowe grupy, a nawet niezamierzenie kogoś wyswatasz. Możesz mieć poczucie, że stałeś się centrum życia towarzyskiego. Ludzie zaczną do ciebie lgnąć, jakbyś miał w sobie ciepło, którego im brakuje. Cesarzowa zapowiada okres bezpieczeństwa, ale i zasiewania plonów. Z tych przetasowań coś się urodzi, a tobie bardzo się to spodoba.

Tarot na drugą połowę 2024 roku - Bliźnięta

Bliźnięta. Czerwiec przyniósł ci blokadę, która zmusiła cię do dostrzeżenia kilku niewygodnych wewnętrznych przekonań. Na razie nie wiesz jeszcze, co możesz z tym zrobić. Karta Kapłanka sugeruje jednak, abyś sobie zaufał. Przed końcem roku dowiesz się, z kim warto porozmawiać i co należy mu powiedzieć. Za kilka miesięcy wszystko nabierze głębokiego sensu. 

Tarot na drugą połowę 2024 roku - Rak

Rak. Jesteś teraz panem swojego życia i samodzielnie decydujesz o tym, co będzie ci przeznaczone. Karta Rydwan mówi o tym, że nie będziesz siedzieć w miejscu i czekać, aż ktoś dokona wyboru za ciebie. Musisz jednak pamiętać o tym, by zadbać o harmonię w swoim umyśle. Jeśli nie znajdziesz czegoś, co pozwoli ci połączyć sprzeczne dążenia, możesz zboczyć z wyznaczonej drogi.

Tarot na drugą połowę 2024 roku - Lew

Lew. W sierpniu wyjdziesz z izolacji i poczujesz się gotowy, by błyszczeć na salonach. Ostatnie miesiące poświęciłeś na intensywną pracę nad sobą, która polegała w dużej mierze na konfrontacji ze swoim cieniem. Teraz zobaczysz, że pokonałeś słabości i zyskałeś dzięki temu ogromną siłę. Karta Diabeł wskazuje, że sięgniesz po coś, co od dawna ci się należy.

Tarot na drugą połowę 2024 roku - Panna

Panna. Pod koniec wakacji odbędzie się rozmowa, do której przygotowujesz się od tygodni. Już masz na siebie pomysł, a teraz pozostało ci spokojnie zaczekać na szansę jego realizacji. Spokój i opanowanie to dla ciebie gwarancja osiągnięcia celu. Czy umiesz się śmiać wtedy, kiedy inni narzekają? Zaimponujesz ludziom tym, że nie jesteś małostkowy i patrzysz na świat z dystansem. Twoja karta to Król Buław

Tarot na drugą połowę 2024 roku - Waga

Waga. Karta Słońce przypomina, że czas przestać być dzieckiem. Nie czekaj, aż ludzie wokół postanowią się tobą zaopiekować albo zapewnią cię o tym, ile jesteś wart. Jeśli masz więcej niż 18 lat, musisz zadbać o te sprawy samodzielnie. Nikt nie weźmie za ciebie odpowiedzialności za twoje własne życie. Na początek odpowiedz na pytanie, czego pragniesz. Zapomnij o cudzych oczekiwaniach i wsłuchaj się w wewnętrzny głos.

Tarot na drugą połowę 2024 roku - Skorpion

Skorpion. Możesz rozwiązać męczący problem, który dręczył cię od wielu lat. Aby tak się jednak stało, każda zamieszana w tę sprawę osoba musi wykazać się ogromną wyrozumiałością wobec innych. "Jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy" - to musi być wasze hasło. Wypominanie komuś tego, co zrobił, doprowadzi do awantury. Twoja karta to Sprawiedliwość. Szukaj zgody, a nie konfliktu.

Tarot na drugą połowę 2024 roku - Strzelec

Strzelec. Wyjdź z inicjatywą i zacznij podążać w stronę miejsca, w którym pragniesz się znaleźć. Od jakiegoś czasu wmawiasz sobie, że nie jest dla ciebie dostępne. Czy jednak rzeczywiście na twojej drodze stoją jakieś przeszkody? A może po prostu boisz się podjąć ryzyko? Pyta o to karta Siła.

Tarot na drugą połowę 2024 roku - Koziorożec

Koziorożec. Idą do ciebie duże pieniądze, ale pojawią się dopiero na początku zimy. Masz teraz szansę pomnożyć tę sumę. Jeśli zadziałasz strategicznie i zaczniesz myśleć o przyszłości, wydarzy się wiele dobrego. Karta Król Mieczy podpowiada, by stać się uważnym obserwatorem rzeczywistości. Dzięki temu ułożysz plan, który na pewno się powiedzie.

Tarot na drugą połowę 2024 roku - Wodnik

Wodnik. Odkryjesz, że wiele otaczających cię osób ocenia twoje małe dziwactwa. Ich horyzont jest zbyt wąski, żeby mogli pojąć, co dzieje się w twojej głowie. Karta 6 Kielichów zapowiada jednak, że czeka cię spotkanie z kimś, kto zrozumie cię bez słów. Kiedy poznasz swoją bratnią duszę, pozostałe osoby przestaną się dla ciebie liczyć. 

Tarot na drugą połowę 2024 roku - Ryby

Ryby. Jak zamierzasz przekonać świat o tym, że zasługujesz na wygraną w wyścigu? Będziesz podkreślać swoje zalety, czy może wolisz narzekać na to, jak inni ignorują twoje dokonania? Marudzenie nie doprowadzi cię tam, gdzie pragniesz być. Ludzie, którzy cię otaczają, mają wiele problemów, ale zwyczajnie ich nie widzisz. Współpraca jest dla ciebie kluczem do sukcesu. Zacznij patrzeć obiektywnie. Twoja karta to 3 Denarów.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap