Obserwuj w Google News

Tarot tygodniowy na 15-21 lipca 2024. Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

4 min. czytania
10.07.2024 20:02

Co mówi twój tarot na nadchodzące dni? Przeczytaj wróżbę dla swojego znaku zodiaku, by wiedzieć, czego możesz się spodziewać.

Tarot
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy — karty  tarota dla wszystkich znaków zodiaku

Które  znaki zodiaku mogą teraz liczyć na wsparcie dobrych energii? Może to właśnie ty? Przeczytaj swój horoskop tygodniowy z kart tarota i sprawdź, co cię czeka. 

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Baran

Baran. Nie ma nic złego w eksperymentowaniu ze swoim życiem, ale pod warunkiem, że nie wpadamy w przesadę. Karta Rycerz Buław zapowiada, że będziesz mieć teraz bardzo dużą pewność siebie. Wykorzystaj ją do tego, by działać, jednak postaraj się przed nikim nie popisywać. Nawet nie zauważysz, kiedy zaliczysz wpadkę.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Byk

Byk. Możesz niespodziewanie wypracować kompromis z osobą, która wcześniej działała ci na nerwy. Okaże się, że tak naprawdę pragniecie dość podobnych rzeczy. Karta Sąd Ostateczny zapowiada przyjemną rozmowę, jakiej żadne z was się nie spodziewa. Teraz pozbędziecie się wszystkich swoich uprzedzeń. 

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Bliźnięta

Bliźnięta. Ktoś z twoich znajomych zrezygnuje z nałogu albo szkodliwego nawyku i tym samym udowodni ci, że jeśli się tego bardzo chce, można wprowadzić w swoim życiu duże zmiany. Karta 6 Mieczy wskazuje, że będzie to dla ciebie dużą inspiracją na nadchodzący czas. Skorzystaj z niej, a pozbędziesz się swoich problemów. 

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Rak

Rak. Nie komentuj głośno tego, co widzisz, bo możesz nie zapanować nad swoimi słowami. Ludzie będą mieli ci za złe, jeśli powiesz im teraz prawdę prosto w oczy. Niektórzy nie są gotowi jej usłyszeć i potrzebują jeszcze trochę czasu. Pozwól im samodzielnie wyciągać wnioski z własnych błędów. Radzi ci tak karta Król Kielichów

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Lew

Lew. Uważaj na pozory, bo mogą cię zgubić. To, że coś wydaje się trudne do zdobycia, wcale nie musi oznaczać, że rzeczywiście takie jest. Karta Siła wskazuje na coś innego. Sięgniesz po to bez trudu, a po chwili poczujesz się znudzony. Nie zapominaj, że jesteś królem dżungli. Nic nie jest dla ciebie nieosiągalne. 

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Panna

Panna. Możesz teraz wykazać się swoimi talentami. Jeśli od dawna marzysz o tym, by to zrobić, pokaż się ludziom i zobacz, jak na to reagują. Nie będziesz musiał długo czekać, aż zgromadzisz wokół siebie wymarzoną publikę. Dzielenie się tym, co potrafisz, jest ci pisane od dzieciństwa. Karta Świat podpowiada, żebyś w końcu się tym zajął.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Waga

Waga. Karta 5 Denarów ma dla ciebie ważną radę. Nie rzucaj słów na wiatr. Jeśli umawiasz się z kimś na wspólne plany, lepiej o nich nie zapominaj. Druga osoba poczuje się odrzucona i zlekceważona, a na dodatek zobaczą to też ludzie wokół. Twoja reputacja będzie po tym zagrożona. Chyba nie o to ci chodziło? 

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Skorpion

Skorpion. Jeśli coś jest ci pisane, samo do ciebie przyjdzie. Nie musisz się za tym uganiać ani prosić, by znalazło do ciebie drogę. Prawdopodobnie już teraz ku tobie zmierza, więc ciesz się na nadchodzące spotkanie. Przyjmujesz inną postawę? Odczuwasz niepokój? W takim razie ta historia nigdy nie była dla ciebie. Twoja karta to 2 Buław.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Strzelec

Strzelec. Dopóki zamykasz się na ludzi, którzy szukają z tobą kontaktu, wciąż czujesz się niezadowolony. Może więc warto wyciągnąć z tego wnioski? Czasem lepiej odpuścić sobie krytykę i docenić innych takimi, jakimi są. Dlaczego rozglądasz się za perfekcją? Nigdy jej przecież nie znajdziesz... Twoja karta to Królowa Mieczy.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Koziorożec

Koziorożec. Dopadnie cię fascynacja, z której długo się nie otrząśniesz. Ktoś zawróci ci w głowie i pokaże, na co go stać. Ta osoba pojawi się na chwilę i zniknie, a ty będziesz o niej rozmyślać niemal do końca wakacji. Może więc czas wyjść z inicjatywą i zawalczyć o tę znajomość? Udowodnij, że warto. Radzi ci to karta Rycerz Kielichów

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Wodnik

Wodnik. Nie musisz reagować na każdą prośbę, jaką otrzymujesz. W tym jednak przypadku jest wskazane, żebyś to zrobił. Sytuacja, w jakiej się znalazłeś, może wywołać zmiany, na które czekałeś od miesięcy. Intuicja woła, żebyś udał się w konkretnym kierunku. Karta 4 Denarów ostrzega przed upartym staniem w miejscu. Nie rób tego!

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Ryby

Ryby. Wyleczysz się z wszystkich kompleksów, jeśli porozmawiasz z zodiakalnym Lwem. Karta Słońce podpowiada, żebyś spędził trochę czasu z osobą spod tego znaku zodiaku. Okaże się to dla ciebie teraz niezwykle inspirujące i sprawi, że zapomnisz o kłopotach. Odpuść sobie inne plany, by umówić się na miłą rozmowę. Kiedy ostatni raz szczerze się śmiałeś?

Źródło: Radio ZET

Nie przegap