Obserwuj w Google News

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 lipca. Wróżba dla wszystkich znaków zodiaku

3 min. czytania
11.07.2024 06:32

Horoskop tygodniowy na 15-21 lipca 2024 - miłość, związki, romanse. Co cię teraz czeka? Poznaj przepowiednię dla swojego znaku zodiaku. 

Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 lipca 2024 dla wszystkich znaków zodiaku

Oto przepowiednia dla wszystkich  znaków zodiaku. Co mówi twój horoskop miłosny na nadchodzące dni? Poznaj wróżbę dla siebie.

Horoskop tygodniowy miłosny - Baran

Baran. Zapomnij o tym, jakie błędy popełniałeś w minionych latach. Zamiast ciągle je rozpamiętywać, ciesz się życiem tu i teraz. Ludzie wokół ciebie nie przyznają się do tego, jak wiele razy się pomylili w swoich ocenach, kiedy szukali szczęścia w miłości. Uwierz, że oni też niejeden raz zbłądzili. Nie stanowi to powodu do tego, by się wstydzić. 

Horoskop tygodniowy miłosny - Byk

Byk. Jedna z twoich przyjacielskich relacji może teraz wejść na wyższy poziom. Zaczniesz fantazjować na temat tego, co by się stało, gdyby zamieniła się w romans. Nie jest to najlepszy pomysł i oboje doskonale o tym wiecie. Wpadniecie w duże kłopoty, jeśli zdecydujecie się podążać za instynktem. 

Horoskop tygodniowy miłosny - Bliźnięta

Bliźnięta. Na początku czerwca spotkałeś osobę, która zrobiła na tobie duże wrażenie. Popełniłeś wtedy pewien błąd i z tego powodu wasza znajomość się zakończyła. Teraz możesz jednak odnowić kontakt - zrobisz to pod wpływem nagłego impulsu. Rozmowa okaże się o wiele lepsza, niż oboje się tego spodziewaliście. Będziecie zachwyceni tym, co wam przyniesie.

Horoskop tygodniowy miłosny - Rak

Rak. Ktoś zacznie się przy tobie zachowywać jak dziecko. Łatwo stracisz wtedy cierpliwość i wypowiesz kilka przykrych słów. Jeśli jednak od dawna zdajesz sobie sprawę z tego, jak bardzo niedojrzała jest ta osoba, nie oceniaj jej, tylko spróbuj zrozumieć. Kiedy okażesz jej przyjaźń, zamiast ją krytykować, oboje poczujecie się lepiej.

Horoskop tygodniowy miłosny - Lew

Lew. Przestaniesz widzieć siebie samego przez pryzmat tego, jak traktuje cię twoja sympatia. Nagle przypomnisz sobie bowiem, że tego kwiatu to pół światu! Kiedy zobaczysz, jak bardzo podobasz się płci przeciwnej, przestaniesz się smucić z powodu jednej osoby. Wtedy okaże się, że tylko udawała brak zainteresowania, by zwrócić twoją uwagę...

Horoskop tygodniowy miłosny - Panna

Panna. Na początku tygodnia dopadnie cię myśl, od której trudno będzie się uwolnić. Uświadomisz sobie coś, z czego dotąd nie zdawałeś sobie sprawy. Ujrzysz swoje miłosne relacje w zupełnie innym świetle niż dotychczas i wyciągniesz wnioski na temat swoich ostatnich decyzji. Może się okazać, że zweryfikujesz część własnych osądów. Ludzie będą tym zaskoczeni. 

Horoskop tygodniowy miłosny - Waga

Waga. Czujesz, że musisz ukrywać swoje urazy i nie chcesz mówić bliskiej osobie o tym, jak bardzo cię zraniła. Czy jednak nie poświęcasz się przesadnie, kiedy robisz coś takiego? Druga strona nie zdaje sobie przez to sprawy, że popełnia błędy. Jeśli wierzysz w przyszłość tej relacji, musisz w końcu bardziej się otworzyć. Bądź szczery!

Horoskop tygodniowy miłosny - Skorpion

Skorpion. Możesz przeceniać swoje szanse na zdobycie kogoś albo odrobinę przesadzić, zakładając, ile znaczysz dla tej osoby. Nie widzisz sytuacji taką, jaką jest. Wiele wskazuje na to, że żyjesz fantazjami. Istnieje realna możliwość zbudowania silnej więzi z drugą osobą, ale wymaga ona pracy, a nie snucia marzeń. Weźmiesz tę odpowiedzialność na siebie?

Horoskop tygodniowy miłosny - Strzelec

Strzelec. Nabierzesz ochoty na spotkanie z dawnym znajomym i podczas rozmowy z nim uświadomisz sobie coś bardzo ważnego. Dzięki krótkiej wymianie zdań nabierzesz pewności w sprawie tego, czym powinieneś się teraz zająć i co będzie dobre dla twojego życia uczuciowego. Zrozumiesz też, czego lepiej od tej pory unikać. 

Horoskop tygodniowy miłosny - Koziorożec

Koziorożec. Nie pozwalaj sobą manipulować. Ktoś zacznie robić z siebie ofiarę w twojej obecności, a ty dasz się nabrać i postanowisz otoczyć ją opieką. Dokładnie o to jej teraz chodzi - chce zmusić cię do częstszego spędzania z nią czasu. Dobrze wie, że w głębi duszy nie masz ochoty tego robić. Uważaj, by nie wpędziła cię w zobowiązania na dłużej. 

Horoskop tygodniowy miłosny - Wodnik

Wodnik. Pewna osoba, której wcześniej na tobie zależało, postanowi wycofać się z twojego życia i oznajmi, że już się poddaje. Jej rezygnacja nie jest grą, choć ty prawdopodobnie właśnie tak to zinterpretujesz. Zamiast postrzegać to jako zabawę, spróbuj poważnie zareagować. W ten sposób okażesz drugiej osobie szacunek i udowodnisz, że nie chcesz jej stracić. 

Horoskop tygodniowy miłosny - Ryby

Ryby. To, że dostajesz od kogoś zaproszenie, nie musi jeszcze wcale oznaczać, że musisz je przyjąć. Jeśli odczuwasz wątpliwości albo nie czujesz się na coś gotowy, daj sobie więcej czasu. Prawdziwa miłość potrafi być cierpliwa. Druga osoba spokojnie zaczeka, aż będziesz chciał wyjść z inicjatywą. 

Źródło: Radio ZET

Nie przegap