Obserwuj w Google News

Fani przerażeni nowym filmem Netflix. Po seansie chcą wyrzucać swoje telefony komórkowe

2 min. czytania
12.04.2023 20:10
Zareaguj Reakcja

Na Netflix trafił thriller "Zgubiony telefon". Widzowie filmu są przerażeni, ale polecają seans, by uświadomić innym niebezpieczeństwa związane z nowymi technologiami.

Unlocked - kadr z serialu Netflix
fot. Netflix/materiały prasowe

Użytkownicy serwisu Netflixzaniepokojeni po obejrzeniu thrillera, który wiele osób opisało jako "najstraszniejszy" film wszech czasów. Mowa o "Zgubionym telefonie" - południowokoreańskiej produkcji, która daje do myślenia.

"Zgubiony telefon" na Netflix: fani są przerażeni

Filmy i seriale z Korei Południowej z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Wystarczy przypomnieć międzynarodowy hit Netflix "Squid Game". Na platformie jest zresztą osobna zakładka, w której umieszczono wyłącznie tytuły pochodzące z azjatyckiego kraju.

Redakcja poleca

Trafił do niej thriller pod tytułem "Zgubiony telefon", który dla wielu widzów jest jednym z najbardziej przerażających filmów, jakie ostatnio widzieli. Na Twitterze pod hasztagiem #Unlocked można znaleźć wiele komentarzy, których autorzy nie tylko polecają seans thrillera, ale również dzielą się swoimi doświadczeniami z produkcją.

"Zgubiony telefon" na Netflix to jeden z najstraszniejszych filmów, jakie widziałam od dłuższego czasu. Mam ochotę wrzucić telefon do morza.
Obejrzyj "Zgubiony telefon" na Netflix, a jeśli zgubisz telefon, po prostu wyczyść dane, zadzwoń do firmy telefonicznej i zorganizuj swój pogrzeb. Jeśli ktoś zwróci twój telefon, po prostu wrzuć to g*wno do wybielacza i kup nowy telefon! Nie warto męczyć się z psychopatą!
"Zgubiony telefon" - koreański film sprawia, że pojawia się przerażająca myśl, że masz oprogramowanie szpiegujące w telefonie...
Oglądałeś "Zgubiony telefon" na Netflix? Teraz mam problem z zaufaniem swojemu telefonowi.
Mój mózg ciągle myśli o filmie "Zgubiony telefon" na Netflix.
Fani Netflix nie mogą spać po seansie przerażającego koreańskiego thrillera "Zgubiony telefon".
Właśnie obejrzałem "Zgubiony telefon" na Netflix. Nie jest to horror w prawdziwym znaczeniu tego słowa, ale film wystarczająco mrożący krew w żyłach, że boję się zgasić światło lub spojrzeć na telefon.

Trzeba przyznać, że dla osób lubiących się bać, powyższe komentarze są wystarczającą rekomendacją.

Redakcja poleca

"Zgubiony telefon" na Netflix: o czym jest film?

Skąd jednak takie reakcje widzów? Oto oficjalny opis fabuły filmu:

Życie pewnej kobiety zmienia się w koszmar, gdy niebezpieczny mężczyzna znajduje zgubiony przez nią telefon i zaczyna śledzić jej każdy krok.

Oglądaj

Twórcą thrillera jest Tae-Joon Kim. W rolach głównych wystąpili Woo-hee Chun, Si-wan Im, Hee-won Kim, Ye-won Kim oraz Ho-san Park. Chociaż produkcja zadebiutowała na Netflix 17 lutego 2023 roku, dopiero teraz o "Zgubionym telefonie" zrobiło się głośno. Nie bez powodu. W końcu w dobie wszechobecnej technologii każde z nas może podzielić los głównej bohaterki...

RadioZET.pl/Twitter