,

Robert Gallinowski nie żyje. Aktor zmarł nagle w wieku 53 lat

30.03.2023 12:22

Zmarł Robert Gallinowski, aktor znany m.in. z filmów "Nadzy wśród wilków" i "Carlos". Przyczyny śmierci niemieckiego artysty nie zostały ujawnione, lecz reprezentująca go agencja podkreśliła, że Gallinowski odszedł "niespodziewanie". 

Robert Gallinowski nie żyje
fot. YouTube/screen

Nie żyje Robert Gallinowski. Aktor niemieckiego pochodzenia zmarł nagle w wieku 53 lat. O śmierci artysty znanego z filmu "Nadzy wśród wilków" zawiadomiła agencja, z którą współpracował aktor. Przyczyny śmierci Roberta Gallinowskiego nie zostały na razie ujawnione. 

Robert Gallinowski nie żyje. Kim był aktor i gdzie grał? 

"Będziemy za tobą tęsknić" - brzmi podpis pod czarno-białym zdjęciem Roberta Gallinowskiego, zawiadamiający o jego śmierci. Informację przekazała agencja reprezentująca niemieckiego aktora.

Robert Gallinowski to aktor urodzony w 1969 roku w Niemczech. Grał w produkcjach filmowych i telewizyjnych oraz występował w teatrze. Udzielał się także w dubbingu. Najbardziej znane role Gallinowski stworzył w filmach "Nadzy wśród wilków", "Carlos", "Hans Christian Andersen" i "Szlaban na wolność". 

Przyczyny śmierci Roberta Gallinowskiego do tej pory nie zostały podane do wiadomości publicznej. Niemieckie media, powołując się na informacje agencji, donoszą, że aktor zmarł niespodziewanie, lecz nie informują, co było bezpośrednią przyczyną zgonu. 

Logo radiozet Dzieje się