,

Ray Liotta nie żyje. Podano przyczyny śmierci aktora

09.05.2023 13:37

Ray Liotta nie żyje. Aktor znany m.in. z produkcji „Chłopcy z ferajny”, „Hannibal” czy „Pole marzeń” zmarł na Dominikanie, gdzie kręcono film. Miał 67 lat. Właśnie ujawniono przyczyny śmierci.

Ray Liotta nie żyje
fot. Backgrid/MPNC/East News

Ray Liotta zmarł prawie rok temu – odszedł 26 maja 2022 roku. Na Dominikanie kręcono film „Dangerous Waters” z udziałem aktora. Wówczas lakonicznie przekazano, że Ray Liotta zmarł we śnie. Niespodziewana śmierć wstrząsnęła filmowym światkiem. Co dokładnie się stało?

Zobacz także: Bill Saluga nie żyje. Komik znany z sitcomów miał 85 lat

Ray Liotta nie żyje. Podano przyczyny śmierci

Ray Liotta miał 67 lat. Jego śmierć opłakiwały narzeczona, 46-letnia Jacy oraz 23-letnia córka Karsen, która jest z poprzedniego małżeństwa. Dopiero po prawie roku do mediów przedostała się informacja o przyczynie śmierci aktora.

Gwiazdor „Chłopców z ferajny” zmarł we śnie z powodów niewydolności serca. Okazało się również, że w płucach aktora znajdował się płyn, a to przełożyło się na problemy z oddychaniem. Co do obrzęku płuc, to wynikał on z miażdżycy.

„TMZ”, które miało wgląd do dokumentów medycznych, podaje, że śmierć aktora uznano za naturalną i nie stwierdzono udziału osób trzecich. Powodem była niewydolność oddechowa, serca oraz obrzęk płuc.

Mimo natychmiastowej pomocy, życia aktora nie udało się uratować. Już wcześniej miał wyglądać dość niepokojąco. Kilka miesięcy przed śmiercią był bardzo blady i miał problemy z poruszaniem się.

Anne Heche, Robbie Coltrane i Olivia Newton-John
12 Zobacz galerię
fot. Valerie Macon/AFP/East News,AF Archive/David Gadd/Mary Evans Pictures Library/East News,Yomiuri Shimbun/Associated Press/East News

Logo radiozet Dzieje się