Obserwuj w Google News

Quiz. Pamiętasz „Igrzyska Śmierci”? Tylko prawdziwi fani odpowiedzą na te pytania

1 min. czytania
14.11.2023 12:17
Zareaguj Reakcja

„Igrzyska Śmierci” swego czasu biły rekordy popularności. Pamiętacie jeszcze historię Katniss Everdeen? Sprawdźcie się w naszym quizie! Na te pytania odpowiedzą tylko najwięksi fani sagi.

Quiz. Pamiętasz „Igrzyska Śmierci”? Tylko prawdziwi fani odpowiedzą na te pytania
  • 15 pytań Rozpocznij quiz
fot. Murray Close/Everett Collection/East News

17 listopada premierę będzie miał film „Igrzyska Śmierci: Ballada Ptaków i Węży”. Produkcja opowie o wydarzeniach, które miały miejsce lata przed narodzinami Katnisss Everdeen. Podczas gdy wszyscy czekają na prequel „Igrzysk Śmierci”, my przypominamy o oryginalnym filmie z 2012 roku. Czy pamiętasz jeszcze, jak główna bohaterka trafiła na arenę? Z którego dystryktu pochodziła i kto jej towarzyszył? Na nasze pytania odpowiedzą tylko prawdziwi fani „Igrzysk Śmierci”.

Quiz. Jak dobrze znasz „Igrzyska Śmierci”? Uważaj na 12. pytanie

Igrzyska Śmierci” to film z 2012 roku. Produkcja powstała na podstawie powieści Suzanne Collins o tym samym tytule. Doczekała się także kontynuacji, a na ekrany kin trafiły „Igrzyska Śmierci: w pierścieniu ognia” oraz „Igrzyska Śmierci: Kosogłos część 1” i „Igrzyska Śmierci: Kosogłos część 2”. Wkrótce widzowie zobaczą prequel sagi, czyli „Igrzyska Śmierci: Ballada Ptaków i Węży”. Z tego okazji przypominamy pierwszą część serii. Sprawdź, czy pamiętasz przygody Katniss Everdeen.

Źródło: Radio ZET

logo Tu się dzieje