Obserwuj w Google News

Quiz. Oglądałeś film „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz”? Nie pomyl się w 4. pytaniu

1 min. czytania
20.11.2023 14:46
Zareaguj Reakcja

„Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz” to jedna z wielu kultowych produkcji Stanisława Barei. Jeśli oglądałeś ten słynny film, na pewno zdobędziesz 10/10.

Quiz. Oglądałeś film „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz”? Nie pomyl się w 4. pytaniu
  • 10 pytań Rozpocznij quiz
fot. screen/YouTube - Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz. CAŁY FILM

Wiele filmów, których reżyserem był Stanisław Bareja, jest do dziś uznawanych za kultowe. Do grona najbardziej znanych produkcji z PRL-u można zaliczyć „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz”. Z tego właśnie filmu pochodzi słynny cytat „Pan tu nie stał”. Sprawdź w naszym quizie, czy na pewno znasz ten film.

Quiz. „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz”. Tylko ci, którzy oglądali, zdobędą 10/10

Film Stanisława Barei miał premierę w 1978 roku. Ciekawostką jest to, że produkcja była gotowa już rok wcześniej, jednak nie została od razu przepuszczona przez cenzurę. Reżyser „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz” przypłacił to atakiem serca. W końcu film został dopuszczony do kin i widzowie docenili produkcję.

Redakcja poleca

Film „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz” to źródło kilku kultowych cytatów. Chyba każdy słyszał słowa „Pan tu nie stał!”. Ten, kto oglądał produkcję, na pewno świetnie się odnajdzie w tym quizie. Sprawdź, czy pamiętasz najważniejsze rzeczy z filmu!

Nie przegap
Największe seksbomby PRL-u. O wielu z nich dzisiaj zapomniano
11 Zobacz galerię
fot. screen/Facebook Demony seksu i Seksbomby PRL-u+ AF Archive/Mary Evans Picture Library/East News

logo Tu się dzieje