Obserwuj w Google News

Misiek Koterski zagra Edwarda Gierka. Tak wygląda jako I sekretarz [FOTO]

2 min. czytania
15.07.2020 18:30
Zareaguj Reakcja

Michał Koterski zagra w filmie "Gierek". Syn reżysera Marka Koterskiego wcieli się w rolę I sekretarza KC PZPR. W sieci pojawił się pierwszy fotos z Michałem Koterskim ucharakteryzowanym na Edwarda Gierka. Wiadomo już, kto zagra słynną pierwszą damę PRL-u Stanisławę Gierek. 

Misiek Koterski
fot. VIPHOTO/East News

Michał Koterski zagra tytułową rolę w filmie "Gierek" braci Węgrzynów. Aktor i syn reżysera Marka Koterskiego wcieli się w rolę legendarnego I sekretarza KC PZPR. Towarzyszyć mu będzie gwiazdorska obsada na czele z Małgorzatą Kożuchowską i Rafałem Zawieruchą. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie Michała Kotarskiego jako Edwarda Gierka. Aktor sporo przytył do roli. 

Misiek Koterski znany jest głównie z występów w filmach swojego ojca, Marka Koterskiego. Zagrał m.in. w "Dniu świra". "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" oraz "7 uczuć". Celebryta prowadził własny talk-show "Misiek Koterski Show" oraz był uczestnikiem kilku programów rozrywkowych, m.in. "Jak oni śpiewają", "Taniec z gwiazdami" i "Agent - Gwiazdy". Od 2017 roku Koterski związany jest ze znaną z "Top Model" Marceliną Leszczak. Niespełna półtora miesiąca po ty, jak się poznali, Marcela zaszła w ciążę. W październiku 2017 roku przyszedł na świat syn Michała Koterskiego, Fryderyk. Rok później media obiegła plotka, że Michał Koterski i Marcela Leszczak wzięli ślub. Para jednak nigdy oficjalnie nie potwierdziła tych doniesień. 

Michał Koterski w Radiu ZET: "Odstawiłem wszystkie środki zmieniające świadomość, łącznie z alkoholem. Zobaczyłem jakie życie jest fajne" [WIDEO]

Michał Koterski zagra Edwarda Gierka w filmie "Gierek"

Misiek Koterski wcieli się w rolę I sekretarza KC PZPR Edwarda Gierka. Zdjęcia do filmu "Gierek" na podstawie scenariusza Rafała Wosia mają ruszyć 27 lipca na Śląsku, skąd pochodził słynny polityk PRL-u. Michał Koterski na pierwszy rzut oka nie jest w ogóle podobny do Edwarda Gierka, ale aktor postarał się, żeby przynajmniej posturą przypominać I sekretarza. Koterski przytył na potrzeby kreacji 17 kg. 

W filmie "Gierek" Koterskiemu będzie towarzyszyć Małgorzata Kożuchowska. Aktorka zagra słynną pierwszą damę PRL-u Stanisławę Gierek. Na ekranie pojawią się również Rafał Zawierucha i Jan Frycz. Premiera "Gierka" zaplanowana jest na przyszły rok.