Obserwuj w Google News

Kymberly Herrin nie żyje. Aktorka znana z "Pogromców duchów" miała 65 lat

2 min. czytania
17.11.2022 07:44
Zareaguj Reakcja

Kymberly Herrin nie żyje. Aktorka zagrała kultową rolę w "Pogromcach duchów". Miała na koncie również współpracę z legendarnymi grupami rockowymi.

Kymberly Herrin
fot. RHINO/YouTube/screen

Kymberly Herrin nie żyje. Aktorka zagrała w kultowym filmie "Pogromcy duchów" z lat 80. Wcieliła się w rolę Ducha ze snów, który za życia był dziewczyną oficera służącego w Fort Detmerring.

Kymberly Herrin nie żyje. Aktorka znana z "Pogromców duchów" miała 65 lat

Śmierć Herrin potwierdziła jej rodzina. Szczegółów odejścia aktorki oraz przyczyny zgonu nie podano. Wiemy, że aktorka zmarła w październiku 2022 roku w wieku 65 lat.

Redakcja poleca

Zmarła artystka była modelką, która pojawiła się w kilkunastu magazynach. Dwukrotnie pozowała do Playboya, gdzie została zauważona przez rockową grupę ZZ Top. Muzycy obsadzili Herrin w swoim teledysku do utworu "Legs" z 1984 roku.

Oglądaj

Klip stał się trzecim z hitów formacji podbijających ówczesną kablówkę obok teledysku do "Gimme All Your Lovin'” i "Sharp Dressed Man". Rok później ponownie współpracowała z zespołem. Zagrała w klipie do "Sleeping Bag". Potem pojawiała się w nagraniach do muzyki Davida Lee Rotha i KISS.

Kymberly Herrin nie żyje. Kim była aktorka?

Aktorka zyskała dużą popularność również dzięki swoim rolom w kultowych filmach. W 1984 roku wcieliła się w Ducha ze snu w filmie "Pogromcy duchów". Zagrała u boku wielkich gwiazd kina takich jak Bill Murray, Dan Aykroyd czy Sigourney Weaver.

Artystka pojawiła się na ekranie krótko, jednak odegrała niezapomnianą rolę. Wcieliła się w zjawę unoszącą się nad łóżkiem śpiącego Doktora Raymonda Stantza. Była dziewczyną pewnego oficera, która nie żyła od 150 lat i nawiedzała Fort Detmerring.

Oglądaj

Kymberly Herrin urodziła się w 1957 roku w Kalifornii. Zagrała wiele małych ról na wielkim ekranie. Pojawiła się w "Gliniarzu z Beverly Hills II", filmie "Miłość szmaragd i krokodyl", "Wykidajło" oraz "Zapachu pieniędzy" z 1996 roku.

RadioZET.pl/Deadline