,

Gwiazdor Marvela aresztowany. Uderzył i dusił kobietę?

26.03.2023 10:50

Jonathan Majors został aresztowany pod zarzutem napaści na kobietę. Ofiarą miała być partnerka gwiazdora Marvela, a powodem ataku kłótnia pary.

Jonathan Majors
fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Jonathan Majors został aresztowany w Nowym Jorku za napaść na kobietę. Reprezentanci aktora uważają, że nie zrobił nic złego. Co się wydarzyło?

Jonathan Majors aresztowany. Uderzył i dusił swoją partnerkę?

Jak podaje TMZ, gwiazdor produkcji Marvela i 3. części "Creeda", został zatrzymany przez policję z powodu ataku na kobietę. Źródła policji poinformowały dziennikarzy, że Jonathan Majors trafił do aresztu w 25 marca 2023 roku nad ranem czasu lokalnego pod zarzutem duszenia, napaści i nękania. Do zdarzenia miało dojść w pobliżu dzielnicy Chelsea na Manhattanie.

Rzekoma ofiara zgłosiła policji, że Majors wdał się z nią w kłótnię i zaczął ją atakować. Kobieta ma mieć widoczne obrażenia – w tym ranę szarpaną za uchem, zaczerwienienie i ślady na twarzy. Została przewieziona do szpitala rejonowego. Jej stan jest stabilny. Majors został aresztowany i trafił do celi, ponieważ policja uznała, że było wystarczająco dużo dowodów przemawiających za wersją kobiety. Dość szybko opuścił jednak areszt.

Sprawę skomentowali przedstawiciele aktora.

Nie zrobił nic złego. Czekamy na oczyszczenie jego imienia i wyjaśnienie tej sprawy.

Rozpoczęta niedawno przez Majorsa kariera gwiazdora Hollywood została mocno zagrożona. Aktor nie tylko wcielił się w Kanga Zdobywcę - nowego przeciwnika superbohaterów z filmowo-serialowego uniwersum Marvela, ale również głównego antagonistę 3. części serii "Creed".

Jonathan Majors zaatakował kobietę? Co się wydarzyło?

Według źródeł TMZ domniemaną ofiarą jest partnerka Majorsa. Z zeznań kobiety wynika, że para wdała się w kłótnię podczas powrotu taksówką z baru na Brooklynie do domu. Dziewczyna miała widzieć, jak inna kobieta wysyła SMS-y do Majorsa. Postanowiła ukradkiem zerknąć w telefon aktora. Rzekoma ofiara twierdzi, że wówczas Majors wściekł się, złapał ją za rękę i spoliczkował. Kobieta zeznała również, że w czasie zajścia Majors miał położyć ręce na jej szyi. Następnie para się rozstała - kobieta pojechała dalej, a aktor spędził noc w nieznanym miejscu. Rzekoma ofiara zgłosiła sprawę z samego rana. Dalsze szczegóły na temat sytuacji nie są znane.

loader

RadioZET.pl/TMZ

Logo radiozet Dzieje się